Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel C Vectra bicskakulcs?

Opel C Vectra bicskakulcs?

Figyelt kérdés

Van egy 2005-ös gyártású C Vectrám, a mostani kulcsház már nagyon elhasználódott, nézegetem neten ezeket a bicskakulcsokat, kérdésem, hogy a mostani kulcsházból átlehet rakni a chipet egy 3 gombos bicskakulcsba? Ha igen, akkor milyen hadművelettel? Vagy ezt jobb lenne szakemberre bízni?


Előre is köszönöm a választ!


2011. okt. 22. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia nagyon kicsi az esélye, hogy találsz olyan kulcsot amibe át tudod rakni az elektronikát és nem is éri meg.

A bevett szokás hogy a bicskakulcshoz adnak egy ugrókódos vevőt is. Na ezt a vevőt berakod a gyárit meg kiszeded.

Az új távirányítókon van olyan hogy csak a csomagtartót nyitja ki pl ezt is bekötheted.


De minden benn van az útmutatóban.

Akkor van gond ha van a kocsiban iButton. Az a hülyeség amit oda kell érinteni. Na mivel az a régi cuccról megy ezért ha használni akarod akkor bent kell hagyni a régit, de csak erre a funkcióra az ajtózárásra már az új szolgál.

[link]


ha van egy marék lepkéhez mért eszed akkor simán megoldod.

2011. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most olvasom csak igazán hogy te az immobiliser chipjét akarod áttenni. Azt minden további nélkül át tudod tenni.Egy csavarhúzó kell . A foglalat szabvány
2011. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na közben nézegettem még videókat, képeket és most jöttem rá hogy az elektronika és ez az immobiliser chip külön van?!

Akkor viszont így nincs sok esély hogy áttudom rakni az elektronikát és a chipet egy új bicskakulcs házba?


Ha esélytelen akkor lehet megpróbálkozok egy ilyennel, amit linkeltél!

2011. okt. 22. 19:10
 4/5 A kérdező kommentje:

Na mostmár úgy gondolom hülyeséget írtam, megpróbálom leírni mégegyszer :)

Ha jól értem, akkor egy új három gombos bicskakulcs házba át tudom rakni gond nélkül az egész elektronikát a régi kulcs házból?és ha mindent jól csináltam akkor működik?!

2011. okt. 22. 20:05
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyen a mostani kulcs házam:

[link]

2011. okt. 22. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!