Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Altea XL 1,6 8V-családbar...

Seat Altea XL 1,6 8V-családbarát vagy versenyló?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársam a minap ült át a fenti járműbe nem kevés pénzért egy G Astra 1,4 90 le után, és azóta szinte őrületbe kerget bennünket a melóhelyen a jármű lehengerlő menetdinamikájáról, és a Suzukikat megszégyenítő üzemanyag fogyasztásáról áradozva..

Hát én ezeket némileg fenntartással kezelem, amióta az alábbi cikket elolvastam:

[link]

Vajon hol lehet az igazság?


2011. okt. 23. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanuld meg, az ilyeneknek mindig igazuk van. 1.6 102ló az jobban viszi azt a 1,5 tonnás kasztnit, mint egy komolyabb sor6, és mellé megelégszik 4 literrel. És még sportos is:)


Ezeket fel sem kell venni, örül, hogy vett egy új autót. Olyankor mindenki kicsit túloz. Nálunk is volt a mleóhelyen, aki megmagyarázta, hogy az ő H Astrája (1.6) 200nál autópályán megelégszik 6-6.5 literrel. Az nem számít, hogy a gyári végsebessége 188km/h :)


a fogyasztása kb ennyi:

[link]


A 12,8as gyorsulása igazi versenygéppé teszi az autót:)

Ahhoz kasztnihoz szerintem nagyon gyenge az a motor.

2011. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiállnék vele az 1.5-ös Civiccel,hogy kategóriánál maradjunk igaz nagyon nem újautó, de csak a hátulját látná .Tuning nélkül:)
2011. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy kategóriánál maradjunk a Civicből a sedan is könnyebb 300 kilóval, Ne csalj :P
2011. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lodarazs ***** válasza:
1.4-es Astra után egy Favorit is jól megy... Am az az 1.6 sr motor nagyon jó konstrukció, megbízható és nagyon sokat kibír, de tényleg nem egy erőgép, de egy astra után nagyon is az.
2011. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.6 16V:)
2012. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!