Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorshajtás külföldön. Mire...

Gyorshajtás külföldön. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Ausztriában autópályán villantott a traffi kb 120al mentem egy 80as tábla után. Behajtják rajtam a bírságot, vagy ez még nem akkora kihágás?
2011. okt. 24. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olyanokról hallottam hogy ha pl rámész a záróvonalra akkor a rendőrök odamennek és elveszik a kulcsot és csak akkor adják vissza ha kifizeted a birságot ... hogy a trafinál mi van nem tudom de valszeg kell fizetni ha már 120 al lekapott kb 1-2 hónap a kidobási idő szóval ...
2011. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is csak hallok ezt-azt, de saját tapasztalata senkinek nincs. Azt hallottam én is, hogy ha megállítanak akkor a helyszínen fizetni kell vagy mehetsz gyalog stb.. :) Na kíváncsi leszek küldik-e a csekket :)
2011. okt. 24. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
nem fogják küldeni a csekket
2011. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se kell, attól függ mekkora az összeg.

Nekem 100-nál 120-ra még nem küldtek de ha megállítanak akkor fizetni kell már ennyiért is.

Parkolási birságokat se szokták küldeni.

2011. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem számíts a legrosszabbra 150 EUR. Ha meg kevesebb lesz, esetleg megúszod akkor örülhetsz.
2011. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na küldtek végülis?
2012. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!