Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó villamossági hiba. Minap...

Autó villamossági hiba. Minap kicseréltem az autómban bal hátsó féklámpát, mert nem éget, a helyzetjelző se de annak az izzója ránézésre jó volt. Ennek komoly következményei voltak az elektronikára. Mik?

Figyelt kérdés

Opel astraG 1 éves 2 hónapos / nincs rá már gari /

Hibák........

A motor a kulcs kivétele után se állt le, csak ha a tompított fényszórót kikapcsoltam. Ha nyomtam a féket, és nem éget a tompítót fényszóró minden féknyomásra felvillant a fényszóró, de a féklámpa nem. Ha bekapcsoltam a tompított fényszórót, akkor a féklámpa folyamatosan a fényszóró viszont egyáltalán nem éget. Ezek után kivettem a kicserélt izzott és így visszaállt az eredeti helyzet, vagyis a bal oldalon nem ég a fék és a helyzetjelző, de legalább nem akad minden össze. Mi lehet a probléma? Találkozott már valaki ilyennel?


2009. máj. 4. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol nem érintkezik megfelelően a test-vezeték. Ettől az egy áramkörön lévő különböző fogyasztók (lámpák) sorba kapcsolódhatnak. Ez okozza az ilyen "furcsa viselkedéseit" a lámpáknak.
2009. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe. De nehogy márkaszervízbe azok lehúzósak NAGYON!!!!
2009. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valahol zárlatos a rendszer.

Amugy nem értem, hogy 1 éves 2 hónapos autóra hogyhogy nincs garancia?? Új autóra mimimum 3 évet szoktak vállalni.

2009. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy év vagy 30e km volt a gari.
2009. máj. 4. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
azért én megpróbálnám érvényesíteni, ha mást nem a szavatossági igényt! mert az 2 év!
2009. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

30 ezer kilométeres garancia ???!!! ez nevetséges

ott valami nem ugy van... szerintem valami több éves túltárolt autót vettél

2009. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor ennek utána nézek de nekem ennyi rémlik.

Amúgy a Schiller-né vettük. Az oldalon 2 év 100e van de, nemrég volt a kötelező szerviz ott találtak kis olajszivárgást és mondták is, hogy ez még éppen bele fér a gariba.

2009. máj. 4. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak nem a rejtett hibákra..mert ha hibás valahol a kábel az rejtett hiba, nézz utána a gari időnek és hívd fel a fogyasztóvédelmet mit mondd! Én 10 éves használt autót vettem,és 4hónap után 100ezres hibát javított a kereskedő, mert nem tájékoztatott hogy csapágyas egy kerék, írásban megfenyegettem őket és egyből megcsinálták.
2009. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze próbálkoztak ilyennel, hogy gari csak a főelemekre van, mint pl. motor , de ez nem így van, az egész autóra vonatkozik az utolsó csavarig,a minimum időt törvény szabályozza.
2009. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!