Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1990-es Fiat Unom műszakija...

1990-es Fiat Unom műszakija jövő februárban lejár. Újra műszakiztatni már nem akarom/nem lehet. Hogy járok a legjobabn ha mit csinálok vele?

Figyelt kérdés
Gondoltam eladom roncsnak. Azért kb. mennyit kapok? És van valami költségem? Ki kell vonatni a forgalomból?
2011. okt. 26. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Legjobban úgy jársz ha még most érvényes vizsgával eladod. HA leadnád később roncsnak, neked kell fizetni a bontási igazolásért.
2011. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is add el amíg tudod.Állapota nem tudom milyen lehet , egy átlag 90-es Uno olyan 150 körül van a neten.
2011. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Á, eladni sajnos nem tudom... az alja az utas ülésnél olyan állapotban van, hogy lassan kiesik az utas :)
2011. okt. 26. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Küldj róla képeket privátba nekem, vagy csak egy sima üzenetet. Engem lehet érdekelne így is...
2011. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia! Utolsó, nem Te írtál mailt?! Ha nem, akkor bocsi... Nem tudok privit küldeni, nem jeleni meg nálad ez a funkció :( Képeket talán csak a hétvégén vagy jövő hét elején tudok küldeni róla (nem nálam van a kocsi).
2011. okt. 27. 07:59
 6/10 anonim ***** válasza:
van olyan bontó ahol a bontási igazolás mellé adnak pár fillért, pl.: egy Renault5-ösért adtak 4000forintot plusz a papírt
2011. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kikapod belőle a jó állapotú alkatrészeket.Főképpen a balesetes kocsikhoz keresnek alkatrészeket,plusz a kopó alkatrészeket keresik.Pár példa:lökhárítók,üvegek,kormány,airbag-ek,műszerek,lámpák,hűtő,(jó állapotú)ülések,visszapillantók...stb.
2011. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy veszel egy ugyanolyan uno-t,a mostanit meg kivonatod a forgalomból.
2011. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy külföldi fiktív személy nevére kiállított adásvételivel kivonják jó pár évre a forgalomból, majd törlik. Ha így jársz el a használható alkatrészeit simán értékesítheted, a kaszni pedig kiflexelt alvázszámmal mehet a "méh"-be.
2011. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felraknám a vaterára 1 Ft-os kikiáltási licit áron.Vagy hírdesd meg a használtauto.hu oldalon.Lehet,hogy jó áron el tudod ott adni.Ami nagyon fontos, addig add el,amíg van rajta műszaki vizsga.
2011. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!