Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennék egy Skoda Fabiát...

Lina25 kérdése:

Megvennék egy Skoda Fabiát (2001) 500. 000Ft-ért labdaszonda baja van és műszakiztatni kell szerintetek megéri? Milyen rejtett hibái lehetnek még?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyétek el együtt szerelőhöz, aki átnézi neked és közben meg is javítja - ha csak ennyi a baja. De szerintem ennyiért vagy nagyon jó állapotú,vagy drága.
2011. jún. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak a lambda szonda rossz akkor megéri,de azért érdemes megnézetni hozzáértővel is.Valós km állás,kiderül a kormány,váltó,pedálok kopottságából.Ha valami nagyon gyanus,akkor hagyd a fenébe,ja és 1,2 12v felejtős,mert harmatgyenge,és csak 3 hengeres azt semmiképp ne vegyél.
2011. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
km. állás tuti /110000km/ egy tulajdonosa volt 1,4 classic
2011. jún. 4. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 500.000 Ft-ért biztosan nem vennék meg egy 11-12 éves Skodát.Szerintem nem éri meg.Én pont a feléért 250.000 FT ért vettem tavaly egy 1999-es Corsát 1.2 16 v ,vezérműláncos,légzsákok,napfénytető stb....Azóta naponta használom és nincs semmi baja.Szerintem nézz körül jobban a hírdetések között,mert most sokan szabadulnának az autójuktól,ezért elég nyomottak az árak.

Egyébként én Skoda Octaviát használok a melóhelyemen és nem szeretem.A Fábiát nem ismerem ,de az octávia ennyire nem jött be nekem, a Fábia sem hiszem,hogy a szívem csücske lenne.

2011. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!