Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-ról mi a véleménye...

Peugeot 206-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ilyen autót szeretnék.Ja aki elítélős választ küld az menjen a búsba olyanok ne írjanak


Én nem olyan körülmények között nőttem fel hogy tudjam milyen kocsit lehet otthon szerelni.


2011. okt. 27. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve van, össz-vissz 1x volt szervizbe a 30 ezer km alatt amit eddig mentem vele mióta nálam van. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Ha törődsz vele meghálálja és nem lesz vele semmi gondod. Fogyasztása nekem 5-6 liter. 1.1-es motorral van, ami ehhez a kasznihoz bőven elég. A futómű a kanyarokban kicsit billegős, ezért ha nagyobb sebességgel próbálsz befordulni könnyen tolja az elejét,de gondolom nem versenyezni akarsz vele úgyhogy ez a veszély nem fenyeget. Az ülések kényelmesek, eddig még nem volt rá panaszom. Hátul 2 felnőtt úgy 170 centiig még kényelmesen elfér, a magassabbaknak a lábtér kevés lehet, de ezt is lehet orvosolni. ha az első ülést előbbre húzzuk pár centit máris megoldódott a probléma. A csomagtér nekem bőven elég. 4-en mentünk nyaralni 3 napra, 3 bőrönd + 2 hűtőtáska simán befért a csomagtartóba. 1 hátizsák és 1 szatyor pedig a hátsó ülésen landolt a két utas között.

Én személy szerint nagyon szeretem. Olcsó, megbízható, alacsony fenntartási költség. Ennyit tudok elmondani róla. Az egyetlen hátrányának talán a futóművet tartom, de normálisan közlekedve nem lesz vele gond.

2011. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ezen a linken találsz elég sok véleményt, amit tulajdonosok írtak.


[link]

2011. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kockahead válasza:
100%

Sok függ az évjárattól,motortól,elő élettől! 1.4hdi-t (4literes fogyasztás) csak 2004-es évjárattól felfelé,mert az az előtt lévők üzemanyag ellátó rendszerével gáz van.(porlasztó csere 150ezer/db egyszerre kell cserélni a 4-et ha egy meghal!)

1.6-os Hdi-nem próbáltam,de mivel ritka mint a fehér holló,így nem lehet rossz!

Régebbi 1.9 D- 2.0 D istenítik,de teljesítménye gyengébb!

Benzineseket nem ismerem,nem hallottam még panaszt rájuk max a fogyasztás...


Egy baj van velük,ami a magyar utakon előjön,hátsó tűgörgő

csere!

Sok sikert a vásárláshoz!

2011. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sokat segített
2011. okt. 28. 17:04
 5/10 A kérdező kommentje:
hol tudnék ilyen autót venni mert a neten nézegettem de ott csak 2000 évjáratúak vannak és igen drágán én olyan 400-500ezeret tudnék rászánni max 300eret
2011. okt. 28. 17:14
 6/10 kockahead válasza:

[link]


[link]


de ennyi pénzért lehet érdemesebb lenne valami más fajtát nézni...

2011. okt. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen autót tudnátok ajánlani ami 5 ajtós nem kombi nem nagy de nem is kicsi és családi autó és nem fogyaszt sokat és nem kell sokat fizetni utána
2011. nov. 7. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Fiat Brava:

[link]


Opel Astra F:

[link]


[link]


Volkswagen Vento:

[link]


Volksvagen Golf III:

[link]


Suzuki Swift:

[link]


Keresgélhetsz ezek közül is, ami neked jobban tetszik, ezeket csak azért linkeltem be, hogy meg tudd nézni ténylegesen melyik autóról is van szó.


Remélem segítettem. :)

2011. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kockahead válasza:
esetleg még ford focus
2011. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Műszaki részéről semmit az égvilágon nem tudok mondani, de én kezdő jogsis létemre tudom ajánlani mert a legjobb autó amit eddig vezettem! Kényelmes volt, jól kezlhető, a mérete is pont jó volt! Pedig vezettem már jóval drágább autót is ( sajnos egyik sem az enyém) mégis a 206 nyerte el a tetszésemet.
2011. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!