Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Citröen...

Mi a véleményetek a Citröen Berlingo ill a Peugeot Partner személygépjárműről? Megérte-e megvenni? Rövid kis véleményeket várok! Nekünk ilyen van és eddig nagyon bejött!

Figyelt kérdés
Megérte-e megvenni? Rövid kis véleményeket várok! Nekünk ilyen van és eddig nagyon bejött!!!
2011. aug. 7. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Kollégámnak Berlingója van. Régen hivatásos sofőr volt, bőven 1 millió vezetett km felett jár már.

A Berlingóban most 380.000 km van. Pár dolgot már kellett rajta javítani (min nem kell ennyi km után) de még motorikusan nem kellett hozzányúlni, csak a futóműhöz pl. De ez a magyar utakon nem csoda... Ő szereti, pedig eddig nem 2 féle autót vezetett már.

2011. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Citroen, Peugeot egy kaptafa, csak az emblémát cserélgetik.


A mi cégünknek 3 berlingója volt már és egy citroen jumpy-a.


Az összesben cserélni kellett a kuplung szettet, volt amelyikben kétszer is.

Lengőkarok, teleszkópok, kormány szervo, oldalajtó mechanika. Csak hogy a kissebb gondokat említsem.

Nem egysze volt, hogy álltam a pirosnál, és nem adagolta a gázt. (Újabb fajta). Az előző meg volt hogy nem indult be. 1 óra múlva meggondolta magát és beindult.

A minőségről nem is beszélve amit "nyújt".


Szerintem fostalicska mind, benzinesbe inkább megéri.

Az alváza nem teherautós használathoz való.


Nem vagyok elfogult, csak tapasztal. Remélem segítettem.

2011. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
1.9 D Peugeot partnerem volt 3 évig.Nagyon szerettem,és csak általános szervízre volt szűkség.Szerintem jó vétel!
2011. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekünk eddig kuplung csere volt viszont egy baja az, hogy hidegben nem úgy indul ahogy kellene viszont eddig semmi panasz rá! Jó vétel!
2011. aug. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!