Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyen egy friss...

Milyen autót vegyen egy friss jogosítvánnyal rendelkező ember?

Figyelt kérdés

Most fogom letenni a jogsit nemsokára ...

Milyen autót érné megvenni?

2 autóban gondolkodtam az egyik Toyota corolla

a másik Nissan almera(sedan) ezek fogtak meg.

Bár egy hátsó kerék meghajtásos jobb lenne azt hallottam hogy nagyon jó vezetni(akár állatkodni is) persze nem ez az életcélom de azért kipróbálnám a driftet is:D


2011. okt. 27. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
minél nagyobbat, kezdő vezetői engedéllyel az a legjobb választás. minimum 2.5-ös azutót vegyél.
2011. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amire pénzed van. Ha 5-ös bmw-re akkor azt, ha corollára akkor meg azt. A lényeg, hogy neked jó legyen. Ha tudod, hogy pár évig nem cseréled le, akkor vedd számításba azt is, hogy 5 év múlva kellhet e nagyobb autó (pl megházasodsz, esetleg olyan melód lesz).
2011. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én a helyedben vennék először egy használt kisautót, lehetőleg minél kevesebb pénzért, azért, hogy míg kellő rutint nem szerzel vele, ne sajnáld, ha itt-ott megsérül kicsit. Talán egy-két év múlva lenne érdemes venni egy szép és drága autót.
2011. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aha és ha kevés pénzért vesz vmi trágyát, amire még költhet kétszer annyit mire kocsi lesz belőle, biztos megéri. Én nem tudom de itt mindenki összetörte frissjogsisan a kocsiját? Nem azért vesz az ember autót, hogy odavágja az oldalát mindennek.
2011. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mire kell a friss jogosítvánnyal rendelkező embernek az autó?

Ha csak neked kell hogy elmenj A-ból B-be akkor valami kicsi 10-15 éves autót, Fiat Seicento, Peugeot 106, Toyota Yaris.

Ha már 2-nél több termetes embert és sok csomagot is rendszeresen szeretnél szállítani akkor szóba jöhetnek olyan autók is mint amiket említettél a kérdésben, más különben nincs értelmük egy kezdőnek.

Ha meg sok cucc kell és ember is el kell hogy férjen akkor kombi vagy egyterű járgányok.

Hátsókerekes autó közlekedésre nemcsak hogy felesleges, de valószínűleg még több baj is lesz vele mint egy első-kerekessel.

2011. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3 válaszolóval értek egyet

300 000 ért néztem a nissant

csak az a problem hogy ha nem tudom elromlik akkor menyire könnyű szerezni alkatrész és menyibe kerül ha rendelni kell

2011. okt. 27. 19:48
 7/11 A kérdező kommentje:

az a gond hogy nekem ugy néz ki hogy olyan munkám lesz ahol embereket kell szállítani

Idén nem mehettem mert nem volt jogosítványom...

:( pedig nagyon jó munka hely volt ... :S

2011. okt. 27. 19:50
 8/11 anonim válasza:

A Nissan nagyon jó autó, de az alkatrészek hozzá nagyon drágák. Én a helyedben, egy ismerős autószerelővel konzultálnék, aki tájékozott az alkatrészárak és az autók tekintetében, ő tudna igazán segíteni neked.

És nem mellesleg, mielőtt megveszed az öreg autót, nézesd át vele. Esetleg ajánlhatok szerelőt neked, ha pesti vagy.

2011. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok pesti:S :'(
2011. okt. 28. 19:08
 10/11 anonim válasza:
Nem baj :), vidéken is vannak jó szerelők, biztosan találsz a közeledben is. Balesetmentes közlekedést neked!
2011. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!