Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » üdv van egy Fiat Bravó s 1.4...

üdv van egy Fiat Bravó s 1.4 12v tipusu autóm. , most lett cserélve a teljes hengerfej.! Most meg az a gond vele hogy kb 15 litert eszik vagy többet és nagyon füstöl. érdemes megjavittatnom vagy mégse?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes megjavitanom? Kérdésedre azt tudom mondani, hogy ha neked a 15 literes fogyasztással nincs gondod, akkor engem se zavar. A füstölés viszont aggasztó, műszakin meg tud bukni nagyon könnyen emiatt.


Mindenképp javittasd meg!

2011. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat osszetett a kerdes.

Eloszor is kicserelte le mert egy alapos seggberugast megerdemel. Szerintem siman elrakta a vezerlest..ez konnyen orvosolhato...de a fust amit nem ertek: vagy a hengerfejtomitesnel keverednek a dolgok, vagy mar elotte is fustolt es akkor honolas nyista gyuru meg kilagyulva...esetleg ha csak hidegen fustol akkor lehet szelepszar szimmering is. A masik kerdes a hengerfej fel-e lett ujjitva beszereles elott? mert ha nem akkor akar a szelepek is lehetnek a problemak okozoi...akar a fustolese is mert egy gatrepedeses hengerfej az nagyon kellemetlen tud lenni.

Ellenorizd a hutot hogy bugyborekol-e ha igen akkor vagy tomites vagy gatas...ha nem akkor szelepszar szimmering vagy gyuru+honolas a fustoles oka. Az ero+fogyasztas az vagy szelep tomitetlenseg vagy vezerles elrakva...de a azt nem tudom mit jelent a komplett hengerfej mert ha az Injektorokat is cserelted az mar mas story. Remelem segitettem.

2011. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!