Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a dízel ára eléri a 420Ft-os összeget novembertől?

Figyelt kérdés
Engem csak az érdekelne, hogy a jövedéki adó emelése után, amikor valószínű, hogy 420 Ft körül lesz a dízel ára, vajon mennyien rakják le az autóikat? Illetve most miért nincs tüntetés, összefogás, mint anno az előző kormány ellen volt az öszödi beszéd után? Úgy érzem, mintha mindenkit csak bosszantanának a kormány lépései, de mégis tűrjük. Mit kéne tennünk ez ellen?
2011. okt. 29. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Azt gondolom: Köszönjük Viktor!

Egyébként nem az autókat fogják lerakni az emberek, ezt azok fogják a legjobban megszívni, akik nem is járnak autóval. A boltban ugyanis jobban érezhető lesz a gázolaj ára, mint a dízel autósokon.

2011. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dizel vagy benzin egyre megy, mindegyik drága..

Miért nem tüntetnek (tüntetünk)?

Nem tudom, talán nem tudja a 2/3 -ad magának se beismerni, hogy rossz lóra tett(ünk).

Hogy milyen lenne egy másik? Ki tudja? Csak gondolhatjuk, hogy jobb, de nekem már akkor kicsit könnyebb lenne, ha nem ilyen arrogánsan, mindent félre(meg) magyarázva tennék, amit tesznek.

Ennyire nyilvánvaló hülyének eddig nem éreztem magam.

2011. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pont ez az én gondom is. Akkor marhának érzem magam, hogy már szégyen, mikor rájuk szavaztam. Csak én azt vettem észre ügyfélszolgálatosként, hogy az emberek 90%-a mérgelődik, bosszankodik, idegeskedik, de akkor miért várjuk meg mégis 2014-et?
2011. okt. 29. 20:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a benzin lesz majd 420Ft, akkor se fogom lerakni az autót. (Benzinesem van)
2011. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A '80-as évek elején egy taxis azt modta: Figyeljétek meg nemsokára 35 Forint lesz a benzin! Kiröhögtük, mondván a kormány nem meri ezt megtenni!

'90-ben már 64 Ft lett, amikor a "taxisblokád" kitört.

Az első Orbán kormány idejében a 200 Forintos "lélektani határról" beszélt mindenki.


Azóta az üzemanyagár a duplája lett a fizetésem a tízszerese, pont ugyanannyit megyek, mint a '90-es években...

2011. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És nem kizárt, hogy akkor lassan gondolkozhatunk az 500 Ft-oson áron...
2011. okt. 29. 21:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 420Ft a baj, hanem az iszonyat kevés fizetés.
2011. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
No igen, arról már nem is beszélve. De azért ha megnézzük a környező országokban mennyi az üzemanyag/fizetés arány lehet sírva fakadnánk. Sajnos....
2011. okt. 29. 22:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt mondta egy kollégám ami nagy mondat volt 2 éve mikor 360 volt 1 liter ,hogy miért nem 500 és akkor éhen döglik mindenki legalább!! Ezt ő fekete humornak szánta.


Hát valóra válik ez a mondat nagyon úgy tűnik. :(

Dögöljenek meg a kapzsi olajtársaságok. Ennyi a véleményem,,

2011. okt. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kapzsi olajtársaságok? A kapzsi állam előtt vagy után?


Nem az üzemanyag a drága, az adó a nagyon sok. Mert rajtunk autósokon jól be lehet vasalni az ilyen pénzeket, elenyészően kis részünk tudja megkerülni teljesen a kúton tankolást.


Én is gondoltam már rá, hogy valamiféle tüntetést kellene szervezni, de annyi hercehurcával járna legálisan, hogy abba beleőszülnék. Illegálisan meg fél óra alatt elparancsolna a rendőrség, utána meg mehetnék elbeszélgetésre.

2011. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!