Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorra hogy szedjek össze pénzt?

Motorra hogy szedjek össze pénzt?

Figyelt kérdés

sziasztok!

15 éves vagyok,motorra hogy tudnék pénzt szerezni?

nem szerezhetnék semmivel sem pénzt?

karrier témában nem válaszolnak.

gondolkodtam,hogy valamilyen növényt termesztek,de sok idő míg felnő és eltudom adni ,tök ami gyorsnövésű,dísztökkel(hallowen tök,óriástök,dísztökkel) lehetne valamennyi pénzt szerezni?

vagy esetleg úgy is fontolgattam,hogy veszünk egy leonbergit vegyek egy leonbergit,tudom elején sokba kerül(orvosi költség,étkeztetés,kutya vételára),de utánna visszahozza az árát ha majd lesznek kiskutyái nem?

vagy esetleg milyen más álattal növénnyel tudnék foglalkozni,amire lenne kereslet?

mire van kereslet amit meg is tudok én csinálni?

most van 220.000 ft-om betudom fektetni(sőt még többet is),de később szeretném ha visszajönne 600-800.000 Ft legalább(mondjuk 2-3 éven belül)

nagyon várom az ötleteket,el mondhatjátok,hogy ti mivel szereztek pénzt.


2011. nov. 1. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Termessz Cannabis-t, arra van kereslet
2011. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én nem tudok példát arra, hogy hogyan keressél pénzt.


A válasz amiért írok az pedig a következő:


-Becsülöm azt, hogy foglalkoztat a dolog, hogy töröd a fejed rajta. Én is így voltam évekig, amire rájöttem egy interneten végezhető pénzkereseti lehetőségre. Okosan kell csinálni, akkor lehet profitálni.


Hidd el, hogy ezzel a hozzáállással fogod vinni valamire, de próbálj más irányba menni. Én a növény termesztéseb nem sok fantáziát látok.


Sok sikert!

2011. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ok kösz
2011. nov. 1. 19:18
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha növényt akarsz termeszteni és árulni, akkor szükséges lesz őstermelői igazolványra, amit 15 évesen nem hiszem hogy fogsz kapni, továbbá szükséges számlát adnod igény esetén, s ha kapsz egy ellenőrzést, nem árt felmutatni a szükséges papírokat. CSak úgy erre számíts. Ha pénzt akarsz vállalj diákmunkát és dolgozz rendesen, ahogyan a többiek. Nem azon kell tanakodni, hogy lehet 1 hónap alatt 2-300 ezret összeszedni, mert az nem a Te világod, ehhez még gyerek vagy. Jó tanács, nem bunkózás, ez van.
2011. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tőzsdézz. Esetleg menj el a kaszinóba bár az rizikósabb de nagyobb a haszon lehetősége is.
2011. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
220.000ezer forinton már tudsz venni motort.
2011. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Abba bele sem gondoltál, hogy elmenj dolgozni?


Nem hiszem el, hogy a legalapvetőbb lehetőség fel sem merült benned -.-


Biztosan vannak rengetegen, akik tudnának adni neked mindenféle ház körüli munkát (akár ismeretségi körben is), de akár diákmunkában is gondolkozhatsz (ha jól emlékszem, iskola+szülői engedéllyel dolgozhatsz ennyi idősen).

2011. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
csak mondj egy olyan munkát vagy keress,ahova felvennének?
2011. nov. 1. 20:04
 9/21 anonim ***** válasza:

a növényekből nem lesz pénzed. kutyatenyészésen nem lehet keresni, mivel többet esznek mint amennyiért el lehet adni őket.

marad a munka, elég sokféle van, iskolaszövetkezeteknél keress szerintem. [link]

meg van még jó pár...

2011. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az a keserű igazság, hogy 15 évesen még gyerek vagy tulajdonképpen, ezért a lehetőségeid is korlátozottak.

Az növénytermesztést vagy állattartást át kell gondolni, mert az nem kis mennyiségű munkával járhat. Ráadásul a házikedvencek tenyésztése nem akkora biznisz mint kívülről tűnik.

Diákmunkát tudom én is ajánlani, igaz nem hoz sokat, de nem kell befektetés és nincs kockázatod, mint pl. egy elpusztuló tenyészkutya vagy a túl sok esőtől kirohadó dísztökök.


Én motorra a munkahelyemen kerestem meg a pénzt, ezért vizsgáztam A kategóriából 23 évesen. És olcsó, régi motort vettem.


Egyébként olyan befektetés engem is érdekelne, aminél 2-3 év alatt a 200 ezer forintból 800 ezer lesz. :)


Tényleg, milyen motort akarsz 17-18 évesen 600-700 ezer forintért?

2011. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!