Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorra hogy szedjek össze pénzt?

Motorra hogy szedjek össze pénzt?

Figyelt kérdés

sziasztok!

15 éves vagyok,motorra hogy tudnék pénzt szerezni?

nem szerezhetnék semmivel sem pénzt?

karrier témában nem válaszolnak.

gondolkodtam,hogy valamilyen növényt termesztek,de sok idő míg felnő és eltudom adni ,tök ami gyorsnövésű,dísztökkel(hallowen tök,óriástök,dísztökkel) lehetne valamennyi pénzt szerezni?

vagy esetleg úgy is fontolgattam,hogy veszünk egy leonbergit vegyek egy leonbergit,tudom elején sokba kerül(orvosi költség,étkeztetés,kutya vételára),de utánna visszahozza az árát ha majd lesznek kiskutyái nem?

vagy esetleg milyen más álattal növénnyel tudnék foglalkozni,amire lenne kereslet?

mire van kereslet amit meg is tudok én csinálni?

most van 220.000 ft-om betudom fektetni(sőt még többet is),de később szeretném ha visszajönne 600-800.000 Ft legalább(mondjuk 2-3 éven belül)

nagyon várom az ötleteket,el mondhatjátok,hogy ti mivel szereztek pénzt.


2011. nov. 1. 18:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben 100 eFT-ért vennék egy 50-es endurót, az is tudja azt, mint az újak, főleg, hogy azok még gyárilag le vannak folytva. Egy 50-est tényleg hamar ki lehet motorozni, úgyhogy nem érdemes újat venni, ha tervezed, hogy később nagyobbat akarsz. Simson-t azért nem ajánlanék, mert terepen felé orientálódsz, a simónak meg viszonylag kis kereke van elől (16-os), ezért terepre nem a legjobb. A nyugati 50-es endurók viszont elől 21-es, hátul 18-as kerekekkel rendelkeznek, mint nagyobb 125-ös, 250-es vagy 600-as társaik.
2011. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!