Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsón robogót?

Olcsón robogót?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valami igénytelen és olcsó robogót. Azért ilyenkor, mert elvileg olcsóbbak tél előtt.

Ki is néztem egyet: [link]

Fontos lenne, hogy bp közelében legyen, ekkora árnál azért számít rendesen a szállítási költség.


2011. nov. 2. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jó lesz, Budapest közelében van.
2011. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt meg nem venném, ez már túlságosan öreg és kevesebb az alkatrész is hozzá. Inkább az ezutáni Artistic Jog néven futót, vagy next zone-t. Azok kb 50-60ért vannak, de jobbak is annyival.
2011. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze a hírdetésbe írt 1992es évjárat csak álom, ezt még a 80as években gyártották.
2011. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt én is mindjárt gondoltam, hogy nem 92-es ez a fekete szörny, de a formája tetszik.

Nekem egy igénytelen gép kellene, ami elhasználódik és megy a bontóba.

Esetleg nem tudtok valami piacot, helyet, ahol olcsón lehetne venni robogót?

2011. nov. 2. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1987-es van és szerintem nem rossz gép. Ezeket még japánban csinálták meg is látszik. Szegénnyel terepeztem is az erdőben, mert azt hittem, hogy bontóba való, de le a kalappal. Azóta szétszedtem, összeraktam, átfújtam az idomjait és pöpec kis motor lett belőle. Persze mai szemmel furán mutat az új motorok között, dehát ez van.
2011. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hallottam róla, hogy igen jól megy, alázz néhány frissebb gépet. Igaz ez?
2011. nov. 2. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] szerintem ez egy jó robogó,a 90 ccm már eléggé rendes tempót ad ráadásul bp n van, meg tuti alkudni is lehet azonban az ilyen nagyobb fenekű robogó jobb a nagyobb csomagtarto miatt benne is több hely van meg a végén is van az a rakodo, meg ismerősnek van ilyen és azt mondta 90 et megy tuning nélkül
2011. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!