Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Mazda6-ról...

Mi a véleményetek a Mazda6-ról? Minden ami mazda6!

Figyelt kérdés

Elképzelés: 2004-2005-2006-os körül Mazda 6-os használtan! Dízelben , 200.000 km alatt , Sedan , Manuális, 2 000 ccm


Tehát ilyesmi : [link]



Véleményt kérek.

Mazda hibák? előny? hátrány?

kombi jobban megérné?

benzines jobban megérné?

Banki visszavett autót felejtsem is el, igaz?

Ez is hiteles autó. Hátrány származhat belőle? ( persze kp-ban venném)

"MAZDA 6 2.0 CDH TE" ---> "CHD TE" mit takar?

Ennyiért megéri egy ilyen autót venni?


2011. nov. 4. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Állapottól is függ, de a mazdák megbízhatóak. Ennyit tudok, nem volt még mazdám de rosszat nem igen hallani róluk. 140 ló az meg elég jó, de 2000-es moci enni fog 9-et minimum, :D:D 8 éves autó, hát nem rossz :D
2011. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Kva sokat kell rá költeni, és annyira elektronikus, hogy mindig vihetjük szervizbe, ha valami sz.r lámpa jelez, mert normál szerelő hozzá sem tud szólni, mindig gépre kell kötni. Nagyon szívunk a PDF szűrővel is, mert egy vagyon. Férjem sokat autózik, heti 1000 km-t, szóval amortizálódik rendesen, mindig van valami kínja, félévente tuti. Kombink van, jó sok a hely benne. Persze, megéri ennyiért, bolondnak is, de ugye tudod, hogy a km-óra vissza van pörgetve és vigyél magaddal szerelőt, ő nézze meg, ha te nem vagy profi. Ja, és nő vagyok és szubjektív véleményt mondtam, nem hozzáértőt.
2011. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
ja, és igen, megbízható, 3 év alatt csak 2szer nem indult, egyszer a hideg miatt, egyszer meg a h.lye pdf miatt.
2011. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Rosszat még én sem hallottam a Mazdákról. Fogyasztást illetően szerintem, mivel dízeles a 9 L a maximum és nem a minimum :) Átlagba olyan 7-8 L-errel számolok.

2.dik hozzászóló: Sajnálattal hallom / olvasom. Igaz mi ennyit nem használnánk. Napi 30-40 km. Tehát mi egy hónapban használnánk annyit mint ti 1 héten :) Ha szervizkönyves talán elkerülhető , hogy hamis kilométerrel veszem meg. Meg mondjuk 200 000 km alatt a kormány a váltó a gázpedál nincs megkopva.

Nagyon szépen köszönöm az eddig hozzászólásokat :) ha eszetekbe jut még valami írjatok nyugodtan! Minden érdekel az autóval kapcsolatban! Többiek válaszát is várom :)

2011. nov. 4. 13:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Sztem a második kicsit túl dramatizálja a dolgot. Világít a lámpa és viszitek a szervízbe? Lehet, h csak benyomva maradt a szivar gyújtó és azért szervízbe kell vinni? :D
2011. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet, de baromi mérges vagyok, hogy a sima szerelő legtöbbször hozzá sem tud nyúlni az elektronikához. Igaz, mi sokat használjuk, ezért vettük ezt az autót, hogy bírja a strapát. nagyon jó márka a Mazda egyébként.
2011. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hááát ha azt nézzük , akkor a mostani autók is tele vannak elektronikával... Legyen az Mazda , BMW , Opel vagy akármi :) méég infó Mazda 6-ról? :)
2011. nov. 4. 16:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt találsz egy csomó véleményt amit tulajdonosok írtak.

2011. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi (Y)
2011. nov. 13. 17:47
 10/14 anonim válasza:
95%

Én októberben vettem egy egy használt Mazda6 CD TE-t. Átvételkor a légzsáklámpája világított, megjavították, megint világít. Kuplung kinyomásakor valami berezonál, de 3 szaki (és ezt jó értelemben mondom)szerint semmi gond.


Az autó önmagában csúcs. Kényelmes, kezes, de ha kell, ugrik és megy mint a golyó (121 ló). 170e km van benne, de ez van. Én ajánlom. Jó ha van hozzá vezetett szervízkönyv.

2011. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!