Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kis fogyasztású, olcsó...

Milyen kis fogyasztású, olcsó kocsit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Kaptam most egy álláslehetőséget, ahol a munka elvégzéséhez szükségem lenne egy olcsó, kis fogyasztású kocsira. Max 2-300 ezer forintot tudnék rászánni a dologra, a lényeg az, hogy keveset fogyasszon.Nem az a lényeg, hogy jól nézzek ki egy BMW-ben, hanem, hogy az autó, mint munkaeszköz gazdaságosan üzemeljen.Jelenleg egy opel astra G-vel járok,mivel jó állapotban van a kocsi, valamint ilyen munkakörülmények között sokat enne, ezért lenne szükségem egy második kocsira, hogy tudjak vele dolgozni.Hétvégére meg megmaradna az opel.Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 8. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valami 1.5 1.6 os dízelt nézz leginkább a dízelek fele annyit fogyasztanak.

Nem tudok olyat mondani márkailag ami keveset fogyaszt. a motortól függ ami benne van. Talán a suzuki swift benzinesbe az ami még keveset fogyaszt és kapsz ennyiért. egy benzinest. de abból csak 4 hengerest vegyél a 3 hengeres többet fogyaszt pedig kisebb ccm-es. Ne a kis ccm et nézd az nem jelenti aszt ,hogy egy autó keveset fogyaszt egy autó. Legyen az autó áramvonalas amit venni akarsz az is rengeteget számít a fogyasztásba. Meg a vezetéstechnika is sokat számít ám.

2011. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A helyesírási hibákért bocs .este van már csak..
2011. nov. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,a helyesírásért meg semmi gond.Gondolkodtam még valami régi gázos autóban, amit úgy vennék, hogy már be van építve a gázszett.Nem tudom, hogy ez megfelelő megoldás lenne.
2011. nov. 8. 02:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha sokat kell járnod akkor gázosat vennék én is, de 3 kilóért max. ladát kapsz valami Laci bácsi sufnitunning gázszettel sajnos :(


5 kiló körül már lehet kikapnál egy matizt vagy ez szuzkát gázszettel, az nagyon olcsón fenntartható és strapabíró is ha a kasztni nem rohadt még szét...

2011. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kell rohannod, keress egy jó állapotú Golf-I,II-t. Nekem egyes volt, 1.6 szívódízel, városban sem evett többet 5 liternél. Nem egy versenyautó, tartós utazótempója (ahol jó a fogyasztás, és sokáig bírja) 100-110.
2011. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.találtam egy 2-es Golfot beépített gázszettel, 300 ezerből pont kijönne, műszaki+ átírással együtt.Lehet az jó választás lenne, csak nem tudom, hogy gázból mennyit enne.Városban használnám a kocsit, szóval relatívan nem kéne sietnem.
2011. nov. 8. 18:26
 7/13 anonim ***** válasza:
15-20%al eszik több gázt, mint benzint. De a gáz ára csak a fele a benzinnek.
2011. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És benzinből mennyit eszik a golf?Amit árulnak az 1.8-as.
2011. nov. 8. 19:25
 9/13 anonim ***** válasza:
7 körül autóútn / sztrádán és 9-10 körül városban. Ezt benzinből.
2011. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Citroen Saxo 1.5 D
2011. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!