Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » át lehet így menni másik...

át lehet így menni másik autós iskolába? Sürgős

Figyelt kérdés
autóból, A1 ből van jogsim már,most elkezdtem az A korlátlant,rutin megvan de kegyetlenül nem szimpatikus az oktató,a motor meg szószerint majdnem szét esik alattam,ráadásul anélkül hogy megbeszéltünk volna bármit befizette vizsgadíjat anélkül hogy láttam volna milyen motorral vezetek és láttam volna az oktatót.át mehetek másik autós iskolába úgy hogy amit most megcsináltam rutin megmaradjon?
2011. nov. 8. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, de kicsit bonyolult lesz

csak kis papirmunka

2011. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mennyire bonyolult?
2011. nov. 8. 17:51
 3/4 A kérdező kommentje:
és plusz pénzt von maga után?
2011. nov. 8. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Én nem motorra csináltam, hanem B kategóriára. Alá kellett írnom a kilépésről a nyilatkozatot, valamint kaptam 3 példányt a kilépő papírból: egy az új sulinak (ők töltik ki), egy a közlekedési hatóságnak már kitöltve, egyet meg a régi sulinak kellett volna, hogy melyik iskola fogadott be.

2 hetet kellett várnom új vezetési kartonra, mert a régit elküldték a megyei közlekedési hatóságnak.


Ja és az anyagiak. Ez változó, általában a KRESZ tanfolyam árát kérik el.

Nekünk 10 ezer volt a diák kedvezményes tanfolyam, 20 ezer a felnőtteknek. A különbözetet (tehát 10 rugót) kellett fizetnem a kilépésért.


A rutin vizsgád persze megmarad, az benne is van a vizsgalapodba, azt már senki nem veheti el tőled, marad a forgalom :)

2011. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!