Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy jelentkezzek át másik...

Hogy jelentkezzek át másik autós iskolába?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel elkezdtem a kresz tanfolyamot pesten, de gödöllői vagyok. (így volt olcsóbb..) most szeretnék átjönni egy gödöllői iskolába, a papírok is megvannak hozzá. Mi a menete, és a leglényegesebb: kerül-e ez nekem valamennyibe, ha igen mennyibe?
2011. szept. 8. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, valószínűleg sokba fog kerülni, ha elmész, az autósiskolák bevasalják rajtad a kedvezményeket (amik miatt olcsóbb volt...)
2011. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmibe.

Keresd meg új sulit,ők elintéznek mindent.

Van erre egy speckó nyomtatvány a többi a Posta dolga.

A párom Szentendrén kezdte és Csepelen fejezte be nemrégiben.

2011. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két különböző választ kaptál a pénzügyi részére. Nem véletlenül. Az, hogy mibe kerül ez neked, az azon múlik, hogy milyen szerződést írtál alá a régi sulinál, és hogy jelezted-e előre, hogy el akarsz majd menni. Erről mindenképpen érdeklődj annál a sulinál, ahol az elméletet csináltad.

A többi menete a következő:

Besétálsz abba a suliba, ahol folytatni szeretnéd Gödöllőn. Kérsz egy 3 példányos tanuló áthelyezőt. Három eredeti példányban te kitöltöd a felső harmadát ("A" rész), ők pedig az alsó harmadát ("C" rész). Ezzekkel a kezedben bemész a régi sulidba, és kéred az áthelyezésedet. Ha nincs tartozásod, akkor elég gyorsan ki is adják.

Sok szerencsét!

2011. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!