Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Scudo (2006-os évjárat)...

Fiat Scudo (2006-os évjárat) 2. 0 JTD (94LE) motorjába hogy lehetne belepiszkálni hogy az aszfaltosok megirigyeljék?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy olyan erőt kellene kihozni az autóból hogy ha egy aszfaltozó brigád mellett elmegyek, és odataposok neki, akkor "felmarja" az aszfaltot. Nah jó... ez volt a vicc része, de ha ezt félretesszük, hogy lehetne megemelni a teljesítményt? chippet nem akarok.
2011. nov. 10. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig a legegyszerübb a 'chippelés". Esetleg nagyobb intercooler, turbónyomás emelés , de ahhoz is kell módosítani a szoftvert.
2011. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kárt tesz a motorban... főleg olyan igénybevétel mellett amit az én seggem alatt kap...
2011. nov. 10. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Értsd meg hogy bármi jelentős alakítást végzel a motoron, az nem olcsó, és a motorvezérlő programját mindenképp hozzá kell igazítani a megváltozott paraméterekhez.


Az élettartam szempontjából lényegtelen hogy chip vagy nem chip, olyan szempontból, hogy a nagyobb teljesítmény mindenképp nagyobb igénybevétellel jár.

2011. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyébként nem javaslom a tuningot.
2011. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de olyan kis gyenge:(
2011. nov. 11. 00:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor 2.8 jtd ducato motort bele :)
2011. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!