Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért dudál a kocsi, mit...

Miért dudál a kocsi, mit tegyek ellene? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Mamám kocsijába valami zárlatot kapott és hajnali 2 órakkor elkezdett dudálni a kocsi. 3 órakkor a rendőrök kopogtatnak az ajtaján hogy az ő kocsija dudál. A mamám megkérte a rendőröket hogy segítsenek elhallgatni de a rendőrök csak azt mondták hogy ők nem szerelők, és ha nem hallgattatja akkor kénytelenek zajszennyezésért megbüntetni. Ezért a mamám kocsiba ült én 1 órán keresztül furikázott a város környékén úgy hogy közbe végig ment a duda, mikor magától elhalhatott, és eljött hozzánk. Körülbelül kora reggel 4:20 lehetett amikor hallom hogy csörög a telefonom kijelzőjén: Mammma.

Amikor felvettem össze vissza hadobált mire megértettem hogy ő itt áll a ház előtt és menyek le! Anyám is felébredt a telefonom csörgésére és ő is lejött okoskodni. Mondhatom nem szép látvány volt ahogy kinéztünk. Fejünk mint egy zombié öltözködésünk mint egy idiótáé. Fél ötkor csak annyi jutott eszembe hogy ha nincs áram forrás akkor nem dudál a kocsi. Ezért kihúztam az akkumulátort. 5 órával később tehát reggel 9:30 kor megint hívnak: Mammma. Szeretett volna könyvtárba menni (Csak azt nem értem miért kocsival hogyha neki ingyenes a busz) ezért kérte hogy valamit csináljak a kocsijával. Visszakötöttem az aksit és újra felzendült a duda szó...


2011. nov. 12. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kösd ki a dudát...
2011. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy told be a kocsit
2011. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bánomisén ***** válasza:
Irány a villanyszerelő, az majd megcsinálja a dudát. Az nem megoldás, hogy hangos dudaszóval közlekedik a mamád a városban, egy autóvillamosságis meg tudja szabadítani őt, titeket és a várost ettől a frenetikus élménytől.
2011. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mire írjunk választ ?

pl erre jöhet ?


"Szeretett volna könyvtárba menni (Csak azt nem értem miért kocsival "

2011. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az egyik átmeneti megoldás: kiveszed a duda biztosítékát( ha más szükseges eszköz is azon a biztosítékon van akkor az szívás).

A másik átmeneti megoldás, hogy felnyitod a motorháztetőt vagy lehajolsz a kocsi alá, és egyszerüen lehúzod az egyik sarut a dudáról ( és mondjuk betekered egy kis szigszalaggal).

2011. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úúúúristen! Meddig tartott volna kikötni a dudát?
2011. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ja... a legegyszerűbb lett volna ha az akksiról leveszed az egyik sarut.
2011. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1 kábelt kell lehúzni, ami meg be a dudához, azt a csatlakozót széthúzod
2011. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Hihetetlen milyen műszaki analfabéták vannak:D Nem a mammma, mert neki aztán tényleg kínai az egész autó meg a technika,de hogy az egész család..Azt azért megnéztem volna ahogy a mammma folyamatos dudaszóban cammog az éjszakában:D A rendőrök is jó nagy bunkók voltak vagy szokás szerint eszük semmi és ők sem tudták a megoldást. Itt írták a megoldást ,duda kiköt ,biztosíték kiszed. De most gondolom jön a kérdés hogy hol van a biztosíték meg a duda és hogy néz ki...
2011. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16:57

na az biztos,hogy nem a rendőr feladata ,hogy egy autó műszaki hibáját elhárítsa

( még az is elképzelhető,hogy utólag följelentették volna a rendőrt,pl azért ,mert szerintük úgy hárította el a hibát,hogy abból az autósnak több ezer forintos kára származott)

2011. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!