Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fiatalos autót érdemes...

Milyen fiatalos autót érdemes venni 20 évesen?

Figyelt kérdés
viszonylag olcsó autóra gondolok alacsony fenntartási költségekkel. Ladával meg ilyenekkel hagyjatok...
2011. nov. 13. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mennyi a keret és mi számít fiatalosnak?


Végülis a Lada alapvető elrendezése olyan, mint a BMW: motor hosszában, hajtás hátul. :P

Úgy hogy olcsó is legyen, ne kelljen rá költeni és még relatíve új is legyen, ráadásul fiatalos.. Azért ebből a négyből nem könnyű összehozni valamit, pl. egy Swift belefér, mert nem drága, alkatrész sem, ugyanannyi pénzért sokkal újabbat kapsz mint pl. Seatból vagy VW-ből..

2011. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
600-800 ezer forint a keret. suzuki tuti nem, annak ellenére hogy mentem már szar úton 230-al kocsival, félek benne...
2011. nov. 13. 19:23
 3/21 anonim ***** válasza:

"mentem már szar úton 230-al kocsival"

Nagyon ügyes vagy.. ha egy kicsit is gondolkodnál, rájönnél,hogy ha egy volvoval karambolózol 230 nál, vagy egy suzukival 120 nál, azonos eredmény jönne ki.

Én sem vennék, nem azért mondom, de nem kell a nagyfiús duma, főleg hogy ezt senki nem hiszi el neked. (230 az gps szerint kb 210 km/h, Magyarországon am sem túl valószinü...)

2011. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
a kérdés nem ez volt. engem nem érdekel ki hiszi el, azt viszont tudom hogy egy ilyen kis senkit mint te tuti befosatnék ha egyszer beülne mellém. negatív kommentet sosem kaptam, ami annyit jelent hogy jobban vezetek mint anyád, apád, te meg a kishugod együtt véve. a 230 meg nem volvoval hanem audival volt, és hidd el hogy lehetséges...egyenes út volt ugyan, de szar.
2011. nov. 13. 19:43
 5/21 anonim ***** válasza:

Aha. Abból ahogy írsz, nekem úgy tűnik neked valami boyracer autó kellene, tudod a Civic, MX-5, 3 ajtós Focus és hasonlók. Esetleg tudom ajánlani a hasznalauto.hu bővített keresőjét..


És a helyedben nem hencegnék azzal mennyire tudom tolni egy kocsinak, azt minden falábú tudja. Majd ha lesz fél- vagy egymillió balesetmentes kilométered esetleg akkor.

2011. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
magnyugtatlak, hogy a félmillióhoz már közel járok akár milyen hihetetlen... a munkám részét képzi a vezetés...
2011. nov. 13. 20:08
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja erről az jut eszembe, hogy anno az oktatóm mindig azt mondta: nem az a művészet mennyire vagy gyors, mert a gázt mindenki tövig tudja nyomni, hanem hogy hogy állsz meg...
2011. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nekem ez apám által rögzült az agyamba, de zárjuk már le tényleg ezt a témát. milyen autót tanácsoltok? nem akarok vitatkozni, csak tanácsot kértem.
2011. nov. 13. 20:16
 9/21 anonim ***** válasza:
én ford focust ajánlok
2011. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
sztem ennyi pénzért abba nem lehet jó állapotút venni.
2011. nov. 13. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!