Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nő szemmel milyen egy Volvo...

Nő szemmel milyen egy Volvo S80-an?

Figyelt kérdés

Szépnek találjátok?


Erről van szó ha esetleg nem ugrana be melyik:

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 15. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Alapjában véve minden Volvo tetszik, még az "öregek" is.
2011. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan igazi semmilyen kocsi. Megnézem a képet, egy perc múlva még a színére sem emlékszem, nemhogy formájára.
2011. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
A Volvo S60-ig szép sztem, onnantól már csak egy XY irányban felfújt semmilyen autó.
2011. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

11:20


Ezt most nem igazán értem. A S60 és az S80 szinte ugyan úgy néz ki, csak az S80 egy kicsivel nagyobb (és felszereltebb), az a csúcsmodell. Mitől válik egy külsőleg semmilyenek egy luxus kocsi egy ugyan úgy kinéző felső/középkategóriás "szépel" szemben?

2011. nov. 15. 11:32
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Pont ez az. Az S60 szép és jó, az S80 meg nagyobb ennél... és ennyi..

Nálam ez pont olyan, mint a Skoda Octavia, mega Superb. Az Octavia egy szép, ízléses autó, amit nagyon jól fel tudsz szerelni. A Superb meg ennek a felpumpált változata, több pénzért, nulla presztizzsel.

2011. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

csatlakozom a semmilyen kocsis válaszolóhoz


nem egy csajozós kocsi

bár ha kocsival akarsz csajozni,akkor a te értelmi szinted is ott van...


ha egyéb női szemmel kérdezed: páromnak azt mondanám,hogy ezt ne,mert csúnya,pakolni se lehet bele,és nagy is.Annyiért amennyiért megveszed,jobbat is lehet.Bár tény hogy a volvók motorikusan jónak számitanak

24/N

2011. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek tetszik, nekem is S80am van :)
2011. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Annak ellenere hogy tanulni/vizsgazni Volvot hasznaltam, es az egyik pasimnak volt egy cabrio c70 ami klassz volt, en soha nem vennek Volvot es a paromnak sem engednem meg. Nem azert mert nagy vagy draga (jelenleg nagyobb es dragabb autoval jar) hanem mert eloiteleteim vannak. Tudom, nem szep dolog, de ezzel elek es ugy tapasztaltam, hogy aki Volvoval jar az vagy h.lye, mint a fonokom :) vagy nem tud vezetni. Es ez, a nem tud vezetni kijelentes, foleg a regebbi tipusu kombi Volvokra vonatkozik. Ebben a kombi-volvos dologban pedig legalabb 2 masik ismerosom is megerositett, mert ok is azt tapasztaltak, hogy kombivolvot az utakon surgosen el kell kerulni!

Amugy egy kozepkoru ugyved urnak el tudnam kepzelni es nem is zavarna, de a kornyezetemben mindenkit lebeszelnek rola, ha ilyen auto eszebe jutna.

2011. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pasimnak ilyen van. Nekem nagyon tetszik. Hatalmas, elegáns, kényelmes, teljes luxus kívül-belül:)
2011. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Felső/közép kategóriában sztem nincsen párja, mind megjelenésben mind felszereltségben. Összes sem lehet hasonlítani a gazdag úrifiúk német fostalicskájukkal, gondolok itt a cigány mercikre, maffiózó bmw-k audikra. Megjelenésével tekintélyt parancsol az utakon, és ezt nem csak azért írom mert nekem is Volvo-m van, autóvásárlás kezdetekor még én is bmw-t akartam venni, aztán kiábrándultam belőlük. Ha legközelebb kocsit veszek tuti h az is Volvo lesz!
2012. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!