Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszakin probléma ha a küszöb...

Műszakin probléma ha a küszöb más színű?

Figyelt kérdés
Meg lett csinálva az autó alváza, és a küszöbök fekete rozsdagátlóval, vagy alapozóval (nemtom h hívják) lettek lekenve! Probléma ez műszakin?

2011. nov. 15. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha nem rozsdás, nincs törve akkor semmi probléma nem lesz.
2011. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem probléma:) van egy bizonyos % amit nem szabad túllépni az autó forgalmijába beírt alapszínétől:)
2011. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

persze h nem rozsdás, most lett e múlt héten megcsinálva, azért lett kezelve.

Csak a 2 küszöb más színű, az talán nem gond!

2011. nov. 16. 18:57
 4/5 atilis ***** válasza:
Nekem is pont így lett megcsináltatva, feketére lekenve és jóéccakát. Ma voltam műszakin, és no problem, meg sem kérdezték, amúgy nagyon alá sem néztek. Persze ne a Közlekedési Hatósághoz vidd, hanem külön műszaki állomásra. De amúgy, ha nem rozsdás, és normálisan megvan csinálva, elvileg a Hatóság sem szólhat semmit, persze ettől ezerszer kisebb dologba bele tudnak kötni, de az már másik kérdés. Persze én is úgy voltam vele, hogy megcsináltatom a két küszöböt, nem volt olcsó, de így vagyok nyugodt. Ha nem csináltatom meg, és úgy viszem műszakira, tutira belekötöttek volna az aljába. A lengéscsillapítókat és a fékrendszert ellenőrzik elsősorban, ha az jó, akkor nagy bukta már nem lehet.
2011. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A színeltérés nem gond, a lényeg hogy ne rohadjon nagyon.


Ha kérdezik nyugodtan mondd meg hogy nemrég javította szakember és így lett lekezelve, úgyhogy nem takargatsz rohadást vagy ilyesmit, csak ilyen színű az alvázvédő.

2011. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!