Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van nekem egy 50 kobcentis 4...

Van nekem egy 50 kobcentis 4 utemu robogom. Ma motroztam vele es egyszercsak azt vettem eszre hogy elgyengult, alig megy. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
EGy keveset mentem vele es hazaertem es a kapu elott mar nem is ment. Kivettem a gyertyat semmi baj, de begyul es all is meg. Azt mondtak hogy valami dugulas lehet. Szerintetek mi lehet vele a problema??? Bocsi a hibakert.
2009. máj. 10. 12:08
 1/5 anonim válasza:

Szia! Az én robogómnak is pontosan ez volt a baja... Beindítottam, aztán szép lassan leállt...

Szerelőhöz vittük, mert apa nem tudta megcsinálni. :/

Amúgy igen, tényleg vmi dugulás volt a benzincsőnél, meg nemtom, vmi más baja is volt...

De mostmár meggyógyult a kicsike. :) 20/L

2009. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első amit csinálnék, porlasztótisztítás, és légszűrőcsere. :P
2009. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben nem olyan egyszeru legszuro van de nemreg kb. 1honapja a levegoszuroben a szivacs ki lett mosva es szepen ki lett tisztitve es azota jol ment, es aza kerdesem hogy mi is az a porlaszto??:D
2009. máj. 10. 14:34
 4/5 anonim válasza:
ezt komolyan mondod, hogy van egy motorod és nem tudod mi az a porlasztó?(porlasztó=karburátor) és az a nem egyszerű légszűrő, ha egy sportlégszűrő akkor, megfogod beleáztatod benzinbe majd megvárod míg megszárad!
2009. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom mi a kerburator csak igy nem jott be hogy porlszto. Koszi.
2009. máj. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!