Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehet leszedni akrilfest...

Mivel lehet leszedni akrilfestéket dísztárcsáról?

Figyelt kérdés
Kaptam egy készlet dísztárcsát, amit az előző tulaj lefújt akrilfestékkel feketére. Le szeretném szedni róla. Mivel fogjak hozzá, hogy maga a tárcsa ne sérüljön? (Egyáltalán le lehet-e szedni valahogy? Néhány helyen már magától lepattogzott róla...)
2011. nov. 16. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Áztasd benzinbe, utána meg egy ronggyal vakard le.
2011. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gergoap ***** válasza:
Kromofággal, vagy ha az sem viszi marad a csiszolópapír. De jobban jársz, ha újra lefújod! Helyedben én nem babrálnék vele, vennék újakat!
2011. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem próbáltam ki ugyan, csak egy pici helyen lakkbenzines ronggyal, de úgy néz ki, hogy a benzines módszer lesz jó. A kromofág annyira agresszív, hogy magában a tárcsában is kárt okozna. Akkor aztán tényleg vehetnék újat. Ha valakinek van türelme megbütykölni valamit, akkor érdemesebb szerintem. Ezeket a tárcsákat kaptam 0 ft-ért. Ilyen olcsón nem kapsz újat! :) Ha van módszer, amivel visszaállítható kevesebb ráfordítással, mint egy új ára, akkor mindenképp érdemes megpróbálni!
2011. nov. 24. 09:44
 4/4 anonim válasza:
Művészellátó boltokban lehet kapni akriloldószert, az simán leviszi:)
2012. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!