Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fapácra lehet repesztőlakkot...

Fapácra lehet repesztőlakkot kenni, és utána akrilfestéket? Vagy ezt a 3 dolgot nem lehet együtt használni? Kis fa ékszerdobozt szeretnék, így dekorálni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 15:54
 1/1 Fábrika válasza:

van olyan repesztő lakk ami csak úgy fog működni ha két festékréteg között van! ennek rá kell írva legyen a használati utasításra! amennyiben ilyen lakkot kensz fel a fapácra akkor a festékréteg valószínűleg lepereg! Egyébként az repesztőlakkal és az akrilfestékkel együtt nincs semmi baj, sőt ha jól tudom csak azzal ajánlják a használatát!

Ha együtt használsz végülis mindent akkor én mindenképp vízbázisú fapácot javaslok mert azt gondolom tudod hogy az akril festék is vízbázisú!

Remélem tudtam segíteni

2010. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!