Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Behozott kocsikról vélemény?

Behozott kocsikról vélemény?

Figyelt kérdés
Tudnék rá embert aki behozza stb... de ugyhallottam hogy a külföldi autók szét vannak hajtva stb... igaz ez? Azt tudom hogy olaszba dodzsemként járnak vele... de németből, svájcból lehet behozni normálisakat... Jobban megéri árban kinntről behozni egy 10-14éves autot, mint itt megvenni?
2011. nov. 16. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
regadót számold bele...
2011. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, 320Ft-os euróval meg főleg...
2011. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nemrég ugyan ebben a cipőben jártam. Számolgattam, számolgattam és arra jutottam, hogy nagyjából ugyan annyiba kerül itthon venni kocsit mintha külföldről (német) hozok be.

Viszont! A kocsik átlagos állapota németben sokkal jobb. Jobbak az utak, több kocsit tartanak garázsban, jobb a szervizeltségük stb..stb. Úgyhogy én végül hoztam be egyet. Nem is bántam meg.

2011. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az itthoni autók állapota kritikán aluli. Érdemes nyugatról behozni!
2011. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Boykaa ***** válasza:
vmenyivel olcsóbbak az autók pl: németben,de viszont az a regadóból vissza is jön amivel olcsób...
2011. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valóban igaza van az elöttem szólónak.Kb ugyan annyira jön ki árban az autó mint ha itthon vennéd.DE..Németországban ,Svájcban jobban vigyáznak rá,jobbak az utak és van pénzük szakszervízbe hordani és gyári alkatrészt venni bele.Nálunk az emberek mindenen spórolnak.Az alkatrészeken,motorolajon,szervizen stb...

Én hoztam be régen egy Opelt.Nem bántam meg.Jobb állapotban volt,mint a hasonló korú Magyar társai és jobban felszerelt is volt extrákkal.Akár melyiket is néztem,mind vezetett szervízkönyves autó volt.

2011. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Boykaa ***** válasza:
ez is igaz h ott sokkal szebbek az autók,de akkor is megéri kintről még ha a reg adómiatt is ugyan annyi vagy több mind itthon...
2011. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! =) Úgytűnik akkor behozatok =)
2011. nov. 18. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!