Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor csere mivel papírmunkákk...

Motor csere mivel papírmunkákkal jár? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy motorhibás kocsit és kicserélem a motrot, akkor motoron és a szerelésen kívűl kb mennyibe fáj az egész?? ilyenkor újra forgalomba kell hozni a kocsit?? és ha pl. 1.6ost cserélek 1.8-ra vagy nagyobbra akkor megint más a helyzet??
2011. nov. 17. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
pontos menetét nem tudom de az okmányirodában biztos elmondják:) szerintem kell átszerelési engedély vagy ha jól tudom ha a kicserélt motor ugyanolyan autóba való mint amit beleraksz(típusbavaló) akkor azt hiszem a forgalmi engedélyt kell csak megfizetni(6k) de pontosan már nem emlékszek:) okmányirodában biztos megmondják
2011. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a papírozást! Úgysem lesz rendes papír a másik motorról. Megveszed az autót, megcsináltatod az eredetivizsgát, aztán kicseréled benne a motort, és csókolom. Műszakin így is úgy is kell egy kis kenőpénzt adni, ez már nem oszt-nem szoroz.
2011. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!