Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó szerintetek a...

Melyik autó szerintetek a legjobb amit érdemes kis városi autózásra venni?

Figyelt kérdés
Persze kicsit át alakítatni is szeretném haweromal...autó és kasztni szerelő tehát szakember... elöször én honda civic-re gondoltam de elbizonytalanotam. olyan 6-700 ezerig akarok venni autót :) Tipust irjatok
2011. nov. 17. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Városba kiváló a régi Swift. Megbízható, majdnem örök élet.
2011. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ ,mennyi pénzed van az autó fenntartására.Én Honda párti vagyok,de elég drága hozzá az alkatrész,mint általában minden japán autóhoz.Viszont fiatalos,jól gyorsul és ehhez képest keveset fogyaszt.Nekem volt már crx,civic,accord,prelude is.Mindet nagyon szerettem,de a kedvencem a CRX VTI volt 160 le.-vel.Sajnos csak 2 személyes volt.

Jelenleg suzuki swiftem van,mert most csak erre telik.Városban ideális,keveset fogyaszt,olcsó alkatrész,megbízható,szinte elnyűhetetlen.Olcsón vettem rá alufelnit,toronymerevítőt,légterelő spoilert.Fiatalos vagány sportos autót csináltam belőle fillérekből.A használtauto.hu -n 300.000-400.000 Ft körűl már kapsz dupla légzsákos,klímás suzukit is.

Esetleg,ha utálod a suzukit, vehetsz Opel Corsa B esetleg ha szerencséd van Corsa C-t.

A B Corsánál vigyázz,hogy csak az 1.2 16V ecotec motoros jó,estleg az 1.4 16 V .A többi egy erőtlen kalap Kak.i.A C Corsánál már mindegy melyiket veszed,mert mind elég dinamikus és jó motorral van.

Ha valami kérdésed van ,írjál, mert autókereskedő voltam ,így sok autót próbáltam-vezettem.

2011. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Városba egy ilyen autó tökéletes,főleg hanem vagy lóerő mániás,ráadásul ilyen benzinárak mellett!

[link]

2011. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mercedes 124
2011. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
124-es Merci? :D:D:D Jó, persze alap(hisz nekem is ilyen van), de a városi jelző az túlzás :D
2011. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
VW polo III
2011. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!