Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Prelude v. Opel Calibra...

Honda Prelude v. Opel Calibra v. Mitsubishi Eclipse?

Figyelt kérdés

Honda: [link]

Opel: [link]

Mitsubishi: [link]

A kérdés nem pontosan ezekre az autókra vonatkozik, hanem magára a fajtára. Költséghatékony kényelelem tapasztalatok stb..


2011. nov. 18. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogyasztásban, biztosításban stb. nem nagy különbség van a 3 között. Költséghatékonyság terén szerintem a Calibra a nyerő, Opel alkatrész van annyi, mint a szemét.


Kényelem, esztétikum < ezek szubjektív dolgok, kinek mi, próbáld ki mindet.

2011. nov. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

calibra

eclipse

honda

2011. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a calibrát mondanám de mindegyik jó!
2011. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem a konkrét példányokra vonatkozik a kérdés, akkor mindenképpen azt amelyiknek legjobb az állapota, de ha lehet akkor szerintem inkáb japánt, és alkatrész szempontjából talán a hondát, bár nem mindegy milyen motorral, calibrában van 2 literes szivó 6, és 16 szelepes, utóbbi turbos verzioja, és v6-os motor is, a preludbe-ből egyébként a 2.3-as nem valami jó konstrukció azt hallottam, pl. a főtengelye ugyanaz mint a 2 literesnek, és kevésbé tartós... az opel jellemzőbben rohad egyébként alig van már pár darab jó calibra, ezeknek a nagy részét megölték már sajnos, meg gyári állapotú szinte nincs is...
2011. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*javítás: elírtam, 6 helyett 8 szelep
2011. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kockásfülűnyúl válasza:
Honda!
2011. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Prelude VTI!
2012. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!