Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány nélkül vezetés?...

Jogosítvány nélkül vezetés? Fontos!

Figyelt kérdés
Elkaptak jogosítvány nélkül 2x robogóval. Először 30000, majd 120000 forint és fél év eltiltást kaptam. Mi történik, ha nem tudom befizetni, mert nem tudom és nem nem akarom. Mert ezt az itéletet jogosnak tartom.

2011. nov. 19. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megpróbálják behajtani, ha nem tudják akkor 2500FT/nap áron leülheted :)
2011. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ledolgozni pl.: közmunka?

Vagy mikor évül el?

2011. nov. 19. 13:58
 3/11 anonim ***** válasza:

"Mert ezt az itéletet jogosnak tartom."


ez jó

2011. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor most le lehet dolgoz ni? Vagy csak ''gugolni''.
2011. nov. 19. 14:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ledolgozni 5000 ft/nap, leülni 1000 ft/nap
2011. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Mivel rendőrségi bírság, nincs behajtás meg hasonló játék.


Egy idő után ha nem fizetsz akkor felszólítanak, hogy légy olyan kedves leülni napi 1000 vagy 1500 forintjával. Vagy ledolgozhatod közmunka (télen hólapátolás, nyáron gazszedés) 4-5000 ft / nap körüli áron.


Amúgy miért is nem tartod jogosnak, hogy megbüntettek?

2011. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gratulálok...az ilyeneket egyből elő kéne állítani...főleg ha 2x elkapják...meg közmunka az mi már...akik csinálják mint megélhetési munka, azok is napi 8 órából(ha olyan) 4et ledolgoznak, a maradékban bennevan az ebédszünet, egyik helyről átsétálni másik helyre és a beszélgetés...ennyi erővel én is csinálhatnám ezt(bár nekem van jogsim..) és akkor csak ledolgozom a 30ezret 6 nap alatt, úgy hogy támasztom a gereblyét..
2011. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elöttem 2-vel aki irt, szerintem nem jól olvastad, mert azt írtam, hogy jogsnak tartom.
2011. nov. 20. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha jogosnak tartod,akkor menj elébe az egésznek...menj be a rendőrségre,és mondd el hogy megbántad,mea culpa mea culpa(én bűnöm,én bünöm,én igen nagy bünöm,szánom bánom) ez meghatni persze nem fogja őket,de a megbánás tényét le kell írniuk,ez fontos gyilkosságnál is,rablásnál is,és itt,egy kihágásnál is(fontos,hogy őszinte legyen a megbánás a fejeden)...ha nem tudod befizetni,akkor kérd a közmunkát ha lehet...ugyis most rengeteg az ilyen meló,Orbán politikája arról szól,hogy kellene rengeteg fizikai melós,aki kőkeményen odateszi magát a fizikai melókhoz,mert szerinte rengeteg az elméletben okoskodó,diplomával vagy anélkül a padban ülő ember ahelyett,hogy ez a sok mindenki megfogná a lapátot és emelgetné mázsaszám a földet az építkezéseken meg itt-ott-amott.

Ha van rá mód(jogilag) akkor szerintem tudnak adni melót,ingyen persze,de tehát fizetni nem fognak érte,viszont ledolgozhatod a büntidet.Aztán bocs,ha nem így lenne.De én speciel olyan helyen dolgozom,ahol ilyeneket is foglalkoztatunk alkalmilag erre-arra(kit mire tudunk a lehetőségek és a prioritásai függvényében).Ja én Vas megyében vagyok.

2011. dec. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja ha nem tudod befizetni,akkor annak nyomós okainak kell lenniük,ennek dokumentumait(fizetéspapír,anyagi helyzetről papírok) vidd be... ha gyerektartást vonnak,azt is,...mindent...
2011. dec. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!