Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Koenigsegg Agera R Gyorsabb?

Koenigsegg Agera R Gyorsabb?

Figyelt kérdés
Koenigsegg Agera R gyorsabb mint a Bugatti Veyron 16.4 Super Sport? Úgy hallom Koengisegg Agera R 440km/h végsebesség, Bugatti Veyron 16.4 Super Sport 430-432km/h átlagsebesség.Most Bugattinak új kocsija lessz? Vagy Eza hír nemigaz? Ha lehet normális válaszokat kérek, és tudom hogy mindég lesznek gyorsabb autók ((bocs a helyesírási hibákért))
2011. nov. 20. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen az Agera gyorsabb.


Christian von Koenigseggneknek ezt a kocsit eleve a világ leggyorsabb közúti autójának szánta és az is lett.

2011. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Régen a Bugatti 16.4 est alázta a Koenigsegg CCXR.Erre a Bugatti kidobott egy Bugatti Veyron 16.4 Super Sport-ot.ÉS erre Koenigsegg Agera R-t nyomtak ki ami gyorsabb? Bugatti-t is a leggyorsabbnak tervezik, és ezt mindig megvalósítják, remélem mostis fejlesztenek egy új, és gyorsabbat is a bugatti, persze ehhez már komolyabb technologóia kell
2011. nov. 20. 23:26
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Koenigsegg-et úgyse tudják lenyomni! Egy igazi fanatikus zseni! Mindenki kiröhögte, mindenki lenézte aztán mikor a kis repülőterén épített kocsija sorban döntögették meg a sebesség rekordokat akkor meg már késő volt:)

Egy megrögzött álmodozó az az ember, aki a valóságban is megvalósítja az álmait. Innováció és fanatizmus. Veszélyes páros...

2011. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha tudnád hogy a Bugatti Motor hogy van szabályozva :) Meglepődnél :) Elhiszem hogy egy merész álmodozó.Énis almodozok abba hogy építek egy kocsit puszta logikából, amely fekete lessz, pagani zonda cinque, és lamborghini karosszéria keverékéből.. Csak hát ide a logika nem elég.. Material xd..A lényeg hogy Bugatti-ról olvass.Várj egy kicsit kb 3évet, és aztán mond hogy nem nyomják le a Koenigsegg-et :)
2011. nov. 20. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Látod a külömséget?

2011. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Látom, már rég olvastam, de megérdem megint.Tudod hogy a Bugatti Motor miért van szabályozva?Ha új technika születik, akkor 3000LE-nél több et iselérhet.De persze itt már nemis beszélhetünk autókrol.Bár 2050 még meszi 2050 ben lehet megszűnik a jármű, és csak "mini" Helikopter/Repülő közlekedés lessz...
2011. nov. 21. 15:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztonság miatt bár ilyen sebességnél már mindegy sztem.Ígyis úgyis meghal az ember ütközésnél 415 km/h 70 nél már lehet halál akkor ennyivel...
2011. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kit érdekel ha a Koenigsegg gyorsabb pár km/h-val. Meg kell nézni, hogy a Veyronhoz képest, hogy néz ki kívül-belül.


Érted, ha csak és kizárólag a világ leggyorsabb autója érdekel, megveszed az Agerát, de ha az is számít, h ne legyen bazári, akkor marad a Veyron :)

2011. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nemcsak a sebesség számít xd Csak oda vagyok valamiért ezekért a Ritka,Fura,Szépkülsejű kocsikért.Amúgy Porsche Carrera GT milyen kocsi? Kényelem,Megbizhatóság stb...?
2011. nov. 21. 22:31
 10/11 anonim válasza:
22%

A Koenigsegg Agera R a világ 3. leggyorsabb autója :) 1. Bugatti Veyron Super Sport - 429 km/h

2. Hennessey Venom GT - 217 km/h

3. Koenigsegg Agera R - 217 km/h

2013. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!