Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy eladó Fiat Bravám,...

Van egy eladó Fiat Bravám, hogy szálljak ki belőle a legjobban?

Figyelt kérdés
Van egy eladó Fiat Bravám, ideiglenesen ki van vonva a forgalomból és a műszakija is lejárt már rég. A kipufogóra kell költeni, de én már nem tudok. Hirdetem egy pár oldalon. Szerintetek, hogy tudnék a legjobban kiszállni belőle mielőbb jó áron?
2011. nov. 21. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy átviszed műszakin, és úgy árulod. Műszaki nélkül csak kupec vesz autót fele ennyiért.
2011. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz,műszaki nélkül csak alkatrészárban fogod tudni eladni.A Fiat Bravanak amúgy sincs jó híre,nem tartja az árát.
2011. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, de egy friss műszakis autót jóval többet ér és jóval gyorsabban elkel mint egy műszaki nélküli.


Mennyiért hirdeted?

Ha nagyon nem tudsz rá költeni, megcsinálom, eladom és osztozunk...

2011. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos én már nem tudok rá költeni és így hirdetem 300ért. (2008-ban 690-ért vettük)

Itt egy link ahol fent van: www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/brava/fiat_brava_1.6_16v_el-5290270

2011. nov. 22. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:

300 e.-ért soknak tűnik.Én hibátlan,légzsákos,napfénytetős 1.2 16 V Corsát vettem 1999 évjárattal 280 e.-ért.

De sok sikert az eladáshoz,mindig lehet madarat találni.

2011. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!