Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1998 évjárat BMW 316i, kinek...

1998 évjárat BMW 316i, kinek van ilyen? Mik a vélemények erröl az autórol?

Figyelt kérdés
Megéri ilyen kocsit venni 20évesen első (saját)autónak. Mert van itthon egy 2007es opel corsa 1.7cdti, de azt mindenki hajtja. Ez meg olyan saját verda lenne. Csak nemtudom kinek mi a tapasztalata vele.
2011. nov. 22. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
az hogy megéri-e elég szubjektív dolog, kinek mi éri meg...neked kell eldönteni hogy megéri-e a nem a legkevesebb fogyasztás, hogy egy jó középkategóriás autoban ülsz ami ráadásul még BMW is. Nekem megérné, én alapból BMW párti vagyok, bár ezzel a motorral nemhiszem hogy megvenném, nem azért mert rossz, hanem mert nekem kevés lenne, de egy haveromnak van 316i coupe-ja az E36-os szériából, és nemsok panasz van rá bár ő levadászott egy tip top állapotút. Egyébként javaslom hogy olvasgass itt : [link]
2011. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem ragaszkodnék a négyhengeres BMW-hez. BMW 320-tól kezdődik (soros hathenger). Arról az élményről kár lemaradni amit azok nyújtanak. Ilyen motorfelszereltséggel inkább audit néznék. Persze hangsúlyozom ez magánvélemény.
2011. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászóllásokat! :) Még emglátom ilyen vásárt csinálok.
2011. nov. 23. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!