Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault R19 GTD 1989-es...

Renault R19 GTD 1989-es évjárat körül? Tapasztalatok, vélemények érdekelnek. Személyes illetve környezetben .

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Télen csak nagykabátban autózz majd vele mert max arra jó a fűtése, hogy talán ha nincs túl hideg odakinn akkor a jeget lehet leolvasztja az ablakról. Vezetési élményéhez tartozik a borzasztóan butára kialakított kuplungpedál amin csúsztatáskor mindig fel fog csúszni a lábad a pedál tengelyéig, nem tudom abban a titpusban van e már vízhőfokmérő óra. Olyat végképp nem javasolnék amiben csak forráspontjelző van beépítve.Motorikusan sem egy nagy durranások.Nekem nem kéne. Mielőtt még bárki azt mondaná, hogy én biztos BMW-és vagyok, és azért fikázom, hát nem. Skodám van 1.9 D.Felicia.
2010. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekünk egy kicsit "újabb" R19 van, ha jól számolom 1996-os. Motorikusan még semmi baja nem volt, egyszer kellett hengerfejtömítést cserélni benne. Ez idő alatt a legnagyobb összeg amit ráköltöttünk egy hűtőcsere volt, mert az bizony tönkrement. Most kellene újra költeni majd rá, ezúttal nem a belsővel, hanem a külsővel van gond: tipikus helyeken (egyik ajtó sarok, motorháztető eleje közepe) elkezdett rozsdásodni. De már lassan kuplungcsere is ráférne. Ettől függetlenül ez az évjárat még jó. (még jó = minden autónál meg lehet állapítani, hogy mikor léptek közbe a gyártásba a szeretett közgazdasági szakemberek - mivel rájöttek, hogy nem jó az ha az autó túl sokáig bírja, jobb ha egy idő után magától szétesik, mert különben a szervíznek kaputt)
2010. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!