Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül Simsonra cross...

Mennyibe kerül Simsonra cross gumi?

Figyelt kérdés

körülbelül milyen árban kapható?:

[link]

Ilyenre gondolok pontosan.vagyis ilyen "bütykösre".


2011. nov. 22. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél annyira szánalmas, hogy simsonnal akarsz krosszozni?! A büdös életbe nem fogsz vele! vegyél egy 50-es endurót! Krosszozás terén biztos többet adna vissza mint egy simson.
2011. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira krosszozni nem akarok vele,csak télre..meg néha egy kis sározás...
2011. nov. 23. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Értem! De én azt ajánlom, hogy télre tedd el a motort mert ÉLETVESZÉLYES! Az meg, hogy néhanapján kiviszed terepre oda megfelel a sima gumi is. Nem beszélve arról, hogy a bütykös gumit tönkreteszi az aszfalt. Azt meg kétlem, hogy terepezés előtt átszerelnéd mindig a gumit.

2011. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért irhattál volna valami irányárt de mind1..

Télen néha kiviszem ugyis.most is olyan bütykös van rajta csak a közepén már elkopott..

igazábol ananyira nemlényeges rá a gumi.majd ha már nagyon szétmegy ami most rajta van akkor veszek rá..

Azért köszi...:)

2011. nov. 24. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Az autózás is életveszélyes, a sétálás is az utcán...sőt, az élet is. Amúgy szerintem 2-3 ezer forint darabja, több nem hiszem hogy van. AMúgy ez még semmit nem fog így érni jégen, havon lehet, de jégen tuti nem. Belülről kifelé rakj bele kapupánt csavarokat, tudod aminek ilyen legömbölyített, lapos a vége, az legyen belül, kívülről pedig alátét+anya, jól meghúzod és az már tapad mindenhol. Csak arra figyelj, hogy a bütykökbe fúrd a lyukat a csavarnak, mert ott elég vastag a gumi, hogy megfogja.
2011. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az első részben amugy igazad van!!

Jégre annyira nem akarok kimenni..max.itt az utcában hóban..

Szeritnem ittis fog csuszni..annyira meg nem akarok vele rodeózni..

De köszönöm a tanácsokat.:)

2011. nov. 25. 20:16
 7/9 kik10 ***** válasza:
11%
Rohadj meg. Szét cseszed szegény simsont.
2011. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: AZ ő motorja, had döntse el hogyan használja. Csak csúszkálni akar kicsit, nem szétverni, szétflexeli és leadni vasba. A "rohadj meg" pedig kicsit erős...
2011. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom meggyilkolni..igazábol nem oylan rég óta kezdtem el motorozni..szóval annyira bátor énsem vagyok ám..

Csak okosan kell csinálni nem mint az elmebetegek..

2011. nov. 26. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!