Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 éves vagyok, és szeretnék...

15 éves vagyok, és szeretnék vásárolni egy 200ccm es crossmotort, ezt milyen feltételekkel lehet? (nem utcai forgalomra)

Figyelt kérdés
Tehát ahol lakom van egy Crosspálya a város melett, ott akarom használni, ezt milyen feltételekkel lehet megvalósítani, mert nincs jogsim semmilyen motorra de nem is akarok közuton közlekedni vele, csak crosspályán, ehez milyen papirok illetve engedélyek kellenek? Ha kell egyátalán vmi.
2011. nov. 22. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ehhez semmi sem kell - ellenben lábon nem lehet elvinni a motort a pályára csak tréleren vagy tolva...
2011. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendben, akkor jó, most megnyugodtam, köszi
2011. nov. 22. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért 15 évesen nem hiszem, hogy vagy annyira tapasztalt, hogy egy 200as cross gép kéne neked. Még a 125ös YZ-t se merném alád adni, bitang jószágok ezek, nem gyerekjáték. De te tudod...
2011. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
Első kanyarba összetöröd magad, ha nincs semmi tapasztalatod. a 200-as nem játék, ahogy írták előttem is.
2011. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne nagy, nem lesz baj ha ésszel használod.

Én 14 évesen 250-es Mz-n tanultam meg motorozni, azóta is azt használom, azon meg lehetett tanulni hogy hol a határ mert ha tovább nyúztad mint amit bír akkor tönkrement azt tolhattad haza.

Tudom a mai gépek jóval erősebbek de az Mz se gyenge.

2011. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja... csak az MZ pl ETZ 250 az van 23 LE ez meg 50 minimum.
2011. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jótanácsokat, de tudok vigyázni magamra, nagy motor nagy felelősség... és nem az a lényeg hogy milyen erős vagy milyen gyenge egy moci, ha ésszel használja az ember akkor nemtöri ki a nyakát... és én nemvagyok az a menőzős típus aki bizonyítani akar mindenáron.
2011. nov. 23. 23:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Addig oké, a hozzáállás az jó, csak ennek véletlen húzol egy picit kövérebbet és elhajítod :)
2011. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dozer007 ***** válasza:
A 250-es YZ a 110 kilóm alatt gázból jön egykerékre.. és nem egyesben :D Ha régóta motorozol (mondjuk 6-7 éves korod óta) akkor rendben van a buli, amúgy max 125.
2011. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dozer007 ***** válasza:

Jah, és ha megveszed, ha húzod neki ha nem... ki kell hangsúlyoznom: VÉDŐFELSZERELÉS! Semmiképp ne hagyd ki, szánj rá némi pénzt akár a motor árának kárára is. :)

Széles utat motorospalánta :)

2011. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!