Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lehet az hogy a simsonom...

Miért lehet az hogy a simsonom melegen nem indul?

Figyelt kérdés

reggel mikor megyek dolgozni a mínusz fokokba is beindul 2.-ra vagy 3. rúgásra indul

megyek vele úgy 4 km-t és ha sorompót kapok akkor le kell állítanom és aztán nem indul be

és ott szégyenszemre sok mindenki előtt tologatnom kell

miért nem indul?

robogó karburátor van rajta sajnos eddig nem birtam kisebb fúvókát szerezni bele, most 88-as van benn és nagyon sok benzint kapott, és levettem a tűt a legkevesebbre így most aránylag jó, de nem indul:S


2011. nov. 24. 13:08
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

ja és amit elfelejtettem mondani az az hogy főfúvóka a 88-as

és teljesen felújított, szinte minden új benne

úly főtengely, dugattyú, szóval minden és mégsem jó:S

2011. nov. 24. 13:11
 2/24 A kérdező kommentje:

90-ezer forintot költöttem rá

de most már én is bánom mert ebből vettem volna egy használt robogót vagy nem sok kellet volna hozzá

mert ez nekem munkába járáshoz kell

2011. nov. 24. 13:24
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Remélem a vérmes Simson funok, akik szerint egy Simo simán megér 100.000-ket és a "világból kivisz" ovlassák ezt a kérdést...
2011. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy sokat kap, vagy rossz a keverési arány, vagy gyári karbi kellene a robogó karbi helyett.
2011. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Vegre!

Nem azt olvasom, h a simson az isten, hanem masok is elismerik, h egy fos.

2011. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kérdező annyira hülye vagy, már bocsi. Én használok a 21-es karbiban 80-as főfuvit, a 9 ezerre dolgozó 60-as 3 felömlős hengerhez...szerezz bele kisebbet, biztos, hogy az a baj. A többiek meg abbahagyhatják a fikázást, eléggé gyerekes.
2011. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűbb lenne egy komplett Simó karbit beszerezned. Ha kicserélted a karbit, és még mindig nem jó, akkor valószínűleg a gyertyádat köpte be, vagy bezabált a motor, tehát per pillanat sok üzemanyag van a hengerben. El kell táolítani, aztán egy gyertyacsere/pucolás, és újra a játék, újra a nyeremény.

Sok sikert! :)

2011. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

utolsó,81%-os

ez hülyeség sztem a gyertya csere nem javít rajta mert már sok gyertyát kipróbáltam, nincs bezabálva nem füstöl

2011. nov. 25. 12:33
 9/24 A kérdező kommentje:

76%-os

nem vagyok hülye,

nem tudtam még főfúvókát szerezni

eddig 55-ös volt benne azzal nem ment harmadik sebességbe

amúgy egyesbe sem kettesbe se nagyon ment szal gyenge volt

aztán csak egy 88-as fúvókát tudtam szerezni azzal meg sokat kap és azért nem megy

2011. nov. 25. 12:36
 10/24 A kérdező kommentje:
azt tudom miért nem megy csak azt nem tudom hogy miért nem indul?
2011. nov. 25. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!