Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon mi mondható...

Magyarországon mi mondható preztizs autónak?

Figyelt kérdés
ami maximum 1.000.000ftba kerül használtan.
2011. nov. 24. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Presztizs autónak a drága autók számítanak. Ennyiért nem kapsz olyat.
2011. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kapni kapsz. Csak nem a jelen kor preztizse autóját.

Régi 7-es BMW, Audi A8, Mercedes W124-t lazán kapsz már ennyiért.

2011. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nekem pl nagyon tetszenek az 5-ös bmwk,audi a6-osok azok milyen árban vannak most használtan?
2011. nov. 24. 16:59
 4/12 anonim ***** válasza:

5-ös BMW-t kapsz 200tól jó pár millióig.

Audi árakat nem tudom igy fejből.


Egyébként hasznaltauto.hu a barátod :)

2011. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Preztizs autó?Szerintem a prémiumkategóriás gépek annak számítanak.
2011. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
relatív fogalom, 1 millióért sokféle "presztízsautót" kapsz, csak ha nem terjed tovább az anyagi keret akkor vége a kirándulásnak. Példának bmw e39 5-ös széria, 1 milla alatt vmivel indul, s80-as volvo, e-merci, a6, ilyeneket kapni ennyiért a formáik még nem elavultak, és van tekintélyük, akik nem naprakészek a témában sokan gondolják hogy még jóval többet érnek ennél. De ha nincs több lóvé, nem értesz hozzá, és az autó mindennapi használatra kell, akkor nem ajánlott... de pl. szerintem ha veszel egy jó s40-es volvot, vagy első szériás a4-es audit ennyiért, akkor azis vmilyen szinten presztizs, én pl inkáb ilyenben ülnék, mint egy kefiresdoboz formájú új fiestában, 207-es pug-ban vagy bármi ilyen újfajta kisautóban...
2011. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezért szeretnék valami komolyabb autót,ami még régebben többszöröse volt az 1 milliónak. Nem akarnék felvenni még 1,5mft hitelt hogy vegyek egy új suzukit...
2011. nov. 24. 20:05
 8/12 bp1985 ***** válasza:
1 milláért e39-es sincs normális állapotban, e38 meg főleg.
2011. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg a "presztizs" autót fenn is kell ám tartani minden drágább hozzá mint egy átlag autóhoz.
2011. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Inkább az egymilliódból vegyél egy jó állapotú swiftet vagy régebbi golfot, jó nem presztizs autó, de a régi német autók sem számítanak már annak. Csak a hozzáértő szem látja meg ezekben az autókban a szépséget és az értéket, egy átlagember csak néz hogy 'mi ez a régi lerobbant sz@r'.

Nagyon nagyon nehéz tényleg jó állapotút találni ebben a kategóriában, hisz ezek már mind 15-20 éves autók, több száz ezer km-rel. Hiába veszel egymillióért egy régebbi ötöst, ha aztán még félmilliót rá kell költeni, mert szétesik.

Persze tudom, hogy vagányabb egy régi bmw mint egy suzuki swift vagy egy 2-3as golf, de nem feltétlenül megbízhatóbb, SŐT. Tehát mondom számold bele hogy 100% hogy alkatrészt kellesz benne cserélni ami ezeknél a nagy márkáknál nem olcsó mulatság, plusz fenn is kell tartani őket, attól függ milyen motorral akarod venni, de ezeknek a fogyasztása általában 8-9 litertől indul, és akár 13-15ig is felmehet, attól függően benzines vagy dízel.


Ennek fényében dönts :) Ja és ha adhatok egy tippet még, akkor bármit is veszel, magánszemélytől vedd szerintem inkább, ne kereskedésből.És vétel előtt beszéld meg hogy vigyétek el egy szerelőhöz, hogy nézzen alá kicsi. Ha nem akarja, akkor tuti hogy valami gáz van a kocsival!

2011. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!