Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault 19 1.4 energy benzines...

Renault 19 1.4 energy benzines motorral? Milyen vélemények vannak az autóról?

Figyelt kérdés
Megbízhatóság szerviztapasztalat fogyasztás teljesítmény kényelem minőség. És 1995-ös évjárat.
2011. nov. 26. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Autóból csak németet, vagy japánt!
2011. nov. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
vacak,franciát soha! igaza van az előttem szólónak,autóból japánt,németet,angolt,vagy amerikait!
2011. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
1.4 energy = energikusan kihúzza a zsebedből a lóvét. Az előttem szólok véleményét annyival egészíteném ki, hogy "F" betűs autót nem vennék: Ford, Fiat, Francia
2011. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
nem értem mi a bajotok van én 130.000 kmrel vettem most van benne 210.000 és 2db vízcső + 1 termosztáton+1 kerékagycsapágyon kívül nem költöttem semmire, 7 literrel elvan,és még sehol nem hagyott cserben
2011. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Ez a kivétel ami a szabályt erősíti.

Mázlid van, ennyi.

2011. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk volt R19 pár évig, semmi baj nem volt vele. Úgy látom itt csak azok szólnak ellene, akiknek még nem volt hozzá szerencséjük.
2011. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 lazso válasza:
85%
Micsoda hülyeségeket írnak olyan emberek akik pl fosvágent használtak csak és soha közük ne mvolt francia kocsikhoz csak hallomásból,legendákat említenek.Nekem pl pont ilyen kocsim van igaz hogy 18 éves és 300000km van benne de napi 75km-t ingázok vele melózni.1.4 energy 6 lityit fogyaszt ami szerintem nagyon jó eredmény.Lényegében a kopó alkatrészeken kívül egyszer volt hengerfejes egy zárva maradt termosztát miatt a javítást magam végeztem olajjal hf köszörüléssel,új gyári tömítéssel és HF csavarokkal 17000ft volt a javítás.A gyári lengéscsillapítót pl tavaly dobtam ki belőle mert a jobb oldali tönkrement,a hátsók eredetiek még! Egyébként aki ilyet mond hogy csak német meg japán az buta ha valaki pl ért a kocsikhoz és nem a marhaságot táplálja magába akkor rájön hogy egy franciába ill németbe rengetek közös alkatrész van az én kocsimba pl bosch elektromos ac van,a gyújtásom siemens német,önindító mitsubishi japán,a befecskendezőm bosch akkor miröl is beszélünk.Piszok olcsón lehet jó alkatrészeket venni hozzá pl a 2500ft-os ruville talpasaimba van 100000km és nincs kotty.Azért meg lehet nézni a japán kocsik pl rohadnak lásd mazda 6,honda jazz és némely toyota is( pl auto bild 100000km teszt)A wv konszern gépei pl a 10millios passat (auto bild) 9x robbant le és a hf gátrepedése volt 100000km után vicc.Nyugodtan vegyél egy energy-t nem véletlen ám hogy a mai napig rakják ezt a mocit loganba,tháliába megane-ba egy két apró módosítással.Nem fogod megbánni egy olcsón,egyszerűen szervizelhető kocsi ami még nem is eszik sokat és megy is szépen.Nagy a tábora is pl a renaultclub.hu Ha kérdésed lenne írj bátran aki meg nem tud érvelni csak azt szajkózza hogy japán meg német ill fos francia a nem ért a kocsikhoz sőt lehet hogy sosem volt nem hogy francia de még más autója sem.
2012. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
83%

Nekem Renault R19-em van 2 éve és imásom!!!

Ezerszer jobb és kényelmesebb mint bármelyik japán gagyiság :D Ha újra vennék autót akkor is csak ilyet :)

2013. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 B-Boy Tr1ck2g válasza:
64%
Mr. 7esnek igaza van.. en elobb vennek egy ilyen Renaultot mint egy Hondat nem veletlenul.. persze nemet autokat szamomra a legbevaltabbak..
2015. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
75%
Renault 19Ts. 1.4energy weber karburátor 1991-es modell. Kemény 120e ft-ért lett véve. Na szóval erről az autóról csak annyit, hogy kész vicc az egész de jó értelemben. Az enyémet 6 évvel ezelőtt vettem és akkor volt majdnem 20 éves a gép. 11-szer jártam meg vele párizst oda vissza, minden gond nélkül!!! Sorolom a hibákat 6 év alatt: jobb hátsó kerék csapágy :D. Ennyi volt. Legalább a kipufogó kilyukadhatott volna párszor, de még az sem. Persze a sárvédő ivnél kezd rozsdásodni de ez nem csoda mert 6 éve a szabad ég alatt áll. De amikor vettem, akkor az autó szó szerint hibátlan volt. Természetesen fékbetétet, olajat kapott időben és a régi renaultnál érdemes évente slaggal átmosni a hűtőrendszert és fagyállót cserélni mert erre az egyre kényes. Városban kicsit sokat eszik, mert én valahogy 8.5 l alá nem tudom vinni, de autópályán elmegy Budapestről-Karlsruhéba egy tank benzinnel!!! Egészen pontosan 1005km-t ment el feltöltés nélkül. Annyi volt hogy öntöttem bele 1 zacskó nano energizert és figyeltem a gázpedálra, de előtte is elment Munchen utánig egy tankkal. Volt olyan is hogy vittünk vele tüzifát, sódert, cementet sokszor úgy hogy már ült a hátulja. Szóval amikor be akartam számoltatni egy furgonba és azt mondták hogy 60e ft-ba számolják akkor csak röhögtem, szóval inkább megtartom hagy álljon az udvaron és ha 30éves lesz akkor le OT-zom. Hihetetlen jó ez a masina, ha kellene most is el mernék vele indulni akárhova. Elég sok autóm volt már de eddig ez a legmegbízhatóbb.  
2016. febr. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!