Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyűfémfelni, alufelni,...

Könnyűfémfelni, alufelni, acélfelni, lemezfelni?

Figyelt kérdés
Valaki legyen oly kedves elmondani melyik mi... a lemezfelnire lehet rakni dísztárcsát? Nem leszólást kérek, inkább kérdezek, mint hogy majd hülyeséget mondjak... :)
2011. nov. 26. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Könnyűfémfelni=alufelni, nem kell rá dísztárcsa

acélfelni=lemezfelni, lehet rá dísztárcsát tenni, de nem muszáj

2011. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! És mit érdemes felrakni? Melyik a jobb?
2011. nov. 26. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alu szebb, könnyebb, de könnyebben sérül és drágább.

Az acél csúnya, nehéz, de jobban bírja a strapát és oclsóbb.


Télre csakis acélt, mert az alut tönkreteszi a só, meg amúgy is szarabb az út, aztán könnyű betalálni vmi lyukat ami tönkreteszi az alufelnit. Nyárra meg alu.

2011. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm!! =)
2011. nov. 26. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Télire csak a "meztelen" acélfelnit tedd fel,dísztárcsa nélkül. Könnyebb tisztítani a felnit,nem megy a dísztárcsa alá a sós szmötyi,továbbá a dísztárcsa patentjei rongálhatják a festékréteget a felnin,ami szabad utat enged a rozsdának,mert sokat sózzák az utakat. Aztán ha jeges padkának vagy hókupacnak vagy mittudomén minek csúszol,nem törik el a dísztárcsa sem..
2011. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gergoap ***** válasza:
Én dísztárcsa párti vagyok, a nélkül csúnya és meztelen az autó. Karácsonyra kérek is szebbeket. :-)
2011. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi!! =)
2011. nov. 27. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg jó állapotú lemezfelnit lehet fényezni is, akkor még ki is néz valahogy :)
2011. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a dísztárcsa. Drága és én el is szoktam hagyni általában. És úgy még csúnyább a kocsi ha hiányos vagy másfajta dísztárcsák vannak rajta. lerozsdamarózom és lefestem a lemezfelnit még úgy s jobban néz ki egy kocsi szerintem mint ezekkel a műanyag gusztustalan giccses alufelni utánzatú izékkel. ráadásul a kereket is félre rángatja meg leszaggatja róla a centírozó súlyt. És szerintem nem is sokkal olcsóbb egy lemezfelni meg egy rá való dísztárcsa mint egy garnitúra használt alufelni.
2011. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!