Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (Akár jöhet egy újabb Simson-robogó vita)

Figyelt kérdés

Egyik nap haverjaimmal voltam,egyikük az elektromos biciklijével.Miután leparkoltuk őket,és visszamentünk épp egy gyerek volt ott a nagymamájával és nézték az elektromost. Azt mondta neki: na fiam,ez egy csodamotor.

Erre a haverom: eladó!

Nagymama: persze,majd egyszer talán,minden motor tetszik neki.

Én : ja majd Simsonja lesz,az a jó motor

Erre 3. haverom: Ugyan már addigra már nem is lesz Simson (kb. 10 év múlva) [természetesen robogós,mindig azt a hulladékot isteníti,pedig nem a legjobb]

Én: ja persze,lesz még,sőt csak addigra már meg se fogod tudni fizetni


Mi a véleményetek erről?


2011. nov. 27. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Segéd-motorkerékpárok terén: A legszarabb: Robogó

Arany középút: Simson

Legjobb: Enduro, gyorsasági.


Ennyi. Kifejteni nem fogom, hogy miért mert, akkor még hajnalban is itt ülök, de akinek már volt mind az ugyan ezt fogja mondani.

2011. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Én elég sok motort megértem már. Komár, romet,simson, etz 250, kava zephyr 550.Most egy kymco people 125 az aktuális gép(plusz 1 öreg danuvia ami felújításra vár).Van otthon 1 elektromos robogó az asszonynak(kínai persze mi más) nyáron jó télen fázik az aksi. Kopik a króm a festék.Nem értem egyébként ezt a vitát(simson-robogó) kinek mi van, melyiket szereti azt veszi.Jó motor volt a szimó meg az összes régi szoci motor a maga korában.Ma sajnos már nem lehet csak után gyártott szart venni hozzájuk.Aki 1 kicsit is ért hozzájuk az érti mire gondolok aki meg nem annak nincs mit magyarázni.
2011. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!