Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2103-06. Melyik lámpa...

Lada 2103-06. Melyik lámpa micsoda?

Figyelt kérdés

A belső lámpák mi célt szolgálnak?Ugyanis azokat még soha nem láttam világítani és nincs a típushoz javítási/kezelési útmutatóm,hogy megnézzem.A 2101 javítási kézikönyvében ugyan van néhány sor a 03-as modellről,de erről semmit sem írnak.Érdekelne továbbá,hogy az irányjelzők melletti fehér fények micsodák?Az a helyzetjelző,vagy az úgynevezett "városi fény".A könyvben így említik,fogalmam sincs,hogy micsoda.

A legtisztább az lenne,ha valaki leírná a világítások kiosztását.Helyzetjelző,tompított,fényszóró stb...melyik hova tartozik?


Ha lehet,akkor ne tippeket írjatok.Az van nekem is.A konkrét válaszokat előre is köszönöm!


[link]


2011. nov. 29. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A képen csak a helyzetjelző van felkapcsolva. A "külső" lámpatest a tompított, a belső a fényszóró ( volt újkorukban). Az irányjelző melletti fények is sima helyzetjelzők.
2011. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A belső lámpák mi célt szolgálnak?"

Kösd be őket és azok lesznek a fényszórók, vagy kösd be úgy, hogy tompítottnak is jó legyen, vagy úgy, hogy azok csak helyzetjelzőként világítsanak.


"irányjelzők melletti fehér fények micsodák?"

Helyzetjelző.


Nekünk anno 2105-s volt. A féklámpát kötöttük be úgy, h az egész "piros" rész világított, amikor fékeztünk, nem csak egy kis része.


Leírásom sajnos nincs és leírni jobban nem tudom.

2011. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az én 06-osomnál mind a négy tompított is, és mind a négy távolsági is.
2011. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De itt megnézhetsz mindent:

[link]

2011. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. nov. 30. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon zsír állapotban van a képen a zsiga!
2011. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!