Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon mi baja lehet az autómna...

Vajon mi baja lehet az autómnak? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Van,hogy leállítom és utána vagy 1 óráig nem indul be

-Hol bepörgeti a motort de nem indul el

-Hol pedig még nem is indítózik


Aztán ezer próbálkozás után körülbelül 40-60 perc múlva beindul.

Elmegyek utána más helyre és ott is ugyan ezt csinálta


Viszont volt ,hogy miután ezt produkálta 3 napig tökéletesen mentem vele...


Önindítót cseréltek benne,Akkumulátor jó :)

Válaszotokat előre is megköszöntem


2011. nov. 30. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vmi elektronikus gond van. Vagy van még egy ötletem, de ez nem teljesen állja meg a helyét ezek miatt a kritériumok miatt: -"Hol pedig még nem is indítózik" "Viszont volt ,hogy miután ezt produkálta 3 napig tökéletesen mentem vele..."

Az ötlet pedig mindössze annyi, hogy lehet hengerfejes, és mikor meleg a blokk és leállítod a hengerbe jutott víz kicsapodik, ergó nem tud késöbb begyújtani. Meg kéne nézni, hogy nincs-e a hűtővizedben olaj, az olajbeöntő körül nincs-e ilyen habos trutymó, esetleg ha jár az autó nem bugyborékol-e a víz a kiegyenlítő tartájban (nem dolgozik-e vissza). Remélem tudtam valamennyit segíteni! :)

2011. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyaltalan milyen kocsirol van szo mert nem mindegy hogy egy zsiguli csinalja ezt vagy egy vw phaeton....
2011. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Renault Clio 2001 1.2 16V benzin

Bocsi igen ez lemaradt

2011. nov. 30. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg motorindító sprayvel indítani. Tudod a levegőszűrőbe nyonsz egy kicsit. Ne sokat!!! Amúgy a gyújtáskapcsolóddal minden oké? Szerintem nem ártana megnézni.
2011. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mintha múltkor mikor vittem szervízbe akkor a szerelő mondta,hogy a gyújtásrendszer is egy kalap szar mert sokszor csak 2.,3.-ra indított,de az okozhat ilyen problémát?

És az milyen összegbe van?


Sajnos nem értek az autókhoz úgyhogy elnézést ha tudatlankodok :)

2011. nov. 30. 23:52
 6/7 Napkiraly ***** válasza:
Gyújtsd fel, mert francia! Mivel francia, ezért elektromos hiba, gyújtáskapcsoló lehet, vagy önindító, esetleg a riasztó gyújtáskört megszakító reléje. Nem zárom ki az injektort sem
2011. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm a válaszod ,annyit még hozzáteszek,hogy mikor nem indítózik csak kattan egyet mikor indítanám akkor kinyitom az ajtót és a bedugott kulcson benyomom a zárat és kioldom és visszacsukom az ajtót általában megint újra indítózik,próbálja behúzni a motort csak NEM

indul be,de legalább ilyenkor kerreg az indító.

Hozzáteszem,hogy sokszor be se zár az autó csak ha újra elindítom és ugy bezárom és leállítom és csak utána:(


Az ilyen gyújtáskapcsoló problémák vagy ez a záras dolog javítása még normális anyagi árba van?

Körülbelül 5-20 ezer Ft?

Vagy többre számítsak?

2011. dec. 2. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!