Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható auto?

93Mumus kérdése:

Mennyire megbízható auto?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy opel astra G bertone-t 1.8-as motorral. A gond az h nem nagyon ismerem ezt a motor faját. Az 1.6-os, 16 szelepesről tudom h nagyon strapabíró, keveset eszik és még aránylag jól is megy, de erről nem tudok semmit. Tapasztalatokra vagyok kivancsi.
2011. nov. 30. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem ez a motor van a corsámban, Z18XE


125 Le, plusz 20 lóerő (chip)


így eszik 7,5öt vegyesen


gondolom a tied kicsit többet enne, mert nagyobb kaszni


a motor megbízható, de nagyon eszi az olajat ( opel betegség)


a 6. sebesség hiányzik :(

2011. dec. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A motor és az autó rendben viszont arra figyelj, hogy olajcsere alkalmával ne gyári GM olajat rakj bele mert az a piacon az egyik legsz.rabb! (inkább castrol vagy mobil)
2011. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi az infokat. :)
2011. dec. 1. 13:24
 4/5 A kérdező kommentje:
az 1. válaszolótól kérdem, hogy az a 7,5 fogyasztás hogy jön ki? Ilyen laza sétakocsikázós vezetéssel(2500-3000 körül fordulatnál kapcsolva) vagy belefér egy kis szorakozás is?
2011. dec. 2. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
hát a 7,5-ben benne van h megyek M0-án 90-100-110-el, normálisan kapcsolgatva, de benne vannak a lámpáknál lévő gyorsulások, meg amikor elgurul a gyógyszer :D
2011. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!