Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autósiskolát válasszam...

Melyik autósiskolát válasszam Debrecenben?

Figyelt kérdés
Nekem az Orbán autósiskola elnyerte tetszésemet a részletfizetési lehetőség miatt is,bár félek hogy direkt megbuktatnak vagy plusz órákat vetetnek majd velem. Vélemények róla?
2011. dec. 2. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én az Automobilnál tanulta, Krammer Lajos volt a gyak. oktatóm, mindenből elsőre átmentem hibátlanul.
2011. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is az orbánnál tanultam mindenből átmentem elsőre azóta sajnos ritkán vezetek de aki mellettem ült mind azt mondta jól vezetek, nem kapkodok. Bordó Toyota Corolla combi :) tanuló autóm.
2011. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
orbánnál igaz hogy csak 75000,de a vizsgabiztos tuti hogy meghúz hogy pótórákat vehess,nem így van? félek az orbánhoz menni,sok rossz hírt hallottam már felőle.
2011. dec. 4. 10:51
 4/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem! ja és cakum pakk 110 re azért számolj akármilyen kedvezményed van
2011. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez biztos? :) és nem csalnak?
2011. dec. 4. 17:35
 6/11 anonim ***** válasza:
énis orbánnál vizsgáztam átmentem mindenből elsőre és nincsenek rejtett költségek amit mondanak az elején annyi lesz az ára a végén is..tapasztalat
2011. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ritus22 válasza:

Szia!

A legjobb oktató Turi István Debrecen Orbán autósiskola. (H.szoboszló,H.böszörményben is vállal úgy tudom)Egy élmény volt! :)) Tegnap vizsgáztam!

2012. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Orbán autósiskola Szathmári László oktatót azoknak ajánlom akik még előtte állnak a jogsi szerzésnek :) Sok sikert.
2012. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
a Hajdúringhez és kifejezetten Dr Gajdos Zoltán Zsolthoz semmiképpen sem, messziről kerüljétek el!
2014. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ancsaa25 válasza:
Sziasztok,én Debrecenben a Terjék Autós Iskolát ajánlanám mindenkinek,a Darabos utcán!Kiemelném Kiss Sándort,kiváló forgalmi oktató,jól magyaráz"érthetően"!Vizsgabiztosokal is jóban van"tutti átmész"HA NEM HIBÁZOL NAGYOT!Megéri hozzájuk menni,talán Debrecenbem az egyetlen suli ahol nem akarnak"megkopasztani"
2016. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!