Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sx4 1.5 16v 99hp...

Suzuki sx4 1.5 16v 99hp (1200kg ) olvastam a teszteket azt irják nagyon lomha ez igaz? Nem akarom elhinni. Jól húz? Megy ugy mint a 1.3-as (1000kg) 92 lovas "újj" swift? 1.3 as 94 lovas (955kg) ignis-hezképest jolmegy vagy gyengébb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mentem fel vele a szabihegyre. Olyan volt mint agy tüzes csikó. Aki mást mond az hozzá van szokva a csúcskategóriákhoz. A középkategóriás kocsik között igazán megállja a helyét.
2011. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mondjuk lövésed sincs egyikhez sem, mert nem vezetted még őket...nekem mindegyik volt, most 1.5 gs automata van 102 lóerővel...megy mint a szél...


namost más autók is ugyanígy mennek ha ilyen a lóerő/kg arányuk...talán váltóáttétel is számít..


az enyém automata...az a legjobb...megy mint állat!


nincs rossz autó, csak ...mint tuggyuk balfék sofőr...

2011. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól megy, én se értem miért húzzák mindig le a "nagy szakértők", mondjuk az új swiftet még nem próbáltam hogy ahhoz képest milyen.

Amúgy az 1.6 motorral szinte repülne, sőt láttam német oldalon 2.0 benzinest is, az hogy menne.

2011. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 atilis ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Nem versenyautó, de azért haladhatósan lehet vezetni.
2011. dec. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ricsi14 válasza:

Azért húzzák le, mert nagyon sok a SZNOB! Ezek természetesen minden szakmai hozzáértés nélkül teszik a megjegyzéseiket !

A Suzuki nem magyar autó, hanem japán tervezésű, Magyarországon szigorú Japán ellenőrzés alatt gyártott jármű. Csak egy megjegyzés még. Kevesen tudják, hogy például az Ignist Subaru Justy ként is forgalmazzák minden változtatás nélkül !!! Pedig ugye a Subaru nem egy gagyi márka !

2012. jan. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!