Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rally vezetéstechnika kezdőknek?

Rally vezetéstechnika kezdőknek?

Figyelt kérdés
Szeretnék amatőr rallyzni csak úgy hobbiszinten, vannak valahol esetleg ilyesmivel foglalkozó cikkek vagy videók? Hogy az ember tisztában legyen az alapokkal. Totalcaron levő 2 cikket már olvastam.
2011. dec. 3. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Veszel egy faluladát, kiviszed terepre, és ahogy hajtod annál többet tanulsz. Hiába próbálnánk elmagyarázni, mert úgy is csak akkor tanulsz, ha te csinálod.
2011. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy úgy tanul az ember, de azért hátha :) Egy régi fordom van erre a célra egyébként, az alapokat (kézifékes kanyar stb) már tudom. Egyébként sokan elsőkerék meghajtású autókkal ralliznak, nem hátrány ez a hátsó vagy összekerék meghajtásúakkal szemben?
2011. dec. 3. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem megy annyira jól terepen mint a 4X4, meg nem lehet annyira eldobni a seggét elméletbe mint a hátsókerekeseknél.
2011. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha időre mész akkor előnya hátsóshoz mert gyorsabban beveszed a kanyart de ha látványosan akarsz menni akkor hátsós kell
2011. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én vezettem egyszer hátsókerekest terepen hát majd besz@rtam :D elég nehéz gázadáskor kanyarba megtartani
2011. dec. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Becsövezteted a kocsit, raksz bele normális ülést 4 pontos övekkel, és kisebb " bajnokságokon" már indulhatsz vele ( pl BAZ RallySprint). Na ott tényleg ragad majd rád valami :)


Nyilván befektetést igényel ( leginkább az autó átalakítása, az üzemanyag és az autazás), de legálisan, élménydúsan "tanulhatsz" .

2011. dec. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!