Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol található egy Audi Q7-ben...

Hol található egy Audi Q7-ben az akkumulátor? Esetleg tudnátok olyan oldalt mutni ahol képekkel tudnám meg nézni elemezni?

Figyelt kérdés
Nehéz felfogású kevés intelligenciával rendelkezők kíméljenek.Nem mindenki van tisztába a luxus autók motorterében elhelyezett dolgokkal.
2011. dec. 3. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, jó néhány éve négyen kerestük -20fokban egy 6 éves Mazda akkuját - a hátsóülés alatt volt...
2011. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jaja sok autóba van a hátsó ülés alatt
2011. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
De a Q7-ben a vezetőülés alatt van.
2011. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Q szériát nem ismerem de nekem a A6-ban a motortérben van. Ha szembe állok vele akkor bal oldalon van. Le kell venni róla egy pár műanyag panelt és hozzá lehet férni. Gondolom a Q széria se sokban különbözik.
2011. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

a csomagtartóban nézd meg. Van néhány autó amiben a csomagtartóban van a súly és a hely miatt, a csomagtartóban legalul

2011. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
At írják a vezető ülés alatt van, akkor ezt a GAZ69-ről kopintották
2011. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen sokat segítetetek
2011. dec. 3. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nehéz felfogású kevés intelligenciával rendelkezők kíméljenek.Nem mindenki van tisztába a luxus autók motorterében elhelyezett dolgokkal."

Igen,ez teljesen nyilvánvaló az esetedben meg főképp.

Hiszen a kézikönyv (ábrákkal) ott figyel a kesztyűtartóban és ki sem nyitottad.

Mert ha megtetted volna tudnád,hogy nem cikiznek a vezetőüléssel hanem tényleg alatta van...

:@)

2011. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudod elképzelhető, hogy nincsen kézikönyve. Én se kaptam mikor megvettem az A6 -ost. Igaz nem újan vettem hanem 1 évesen.
2011. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Vettük a lényeget (még ha off is),jól halad a szekér,csövön vagy anyagilag.

Szívből örülök,hogy sikeres ember vagy és telik 1 éves A6-ra,gratulálok hozzá.

Nem irigykedem bár lassan éhen halok annyira nem megy a bolt.

Viszont ha így tele vagy kérlek vegyél tőlem is autót.

Ha elviszed a 2005-ös M3-ast (2009-es belsővel vandál kárból javítva,17000 garantált kilométerrel) 25 000-ért akkor mindkettőnknek boldog lesz a karácsonya.

De van még vagy 50 alkalmi ajánlatom,közte 2010-es 20 000 km.-es fekete fullos Q5 3.0 TDI is 30 000-ért(abban is a GAZ-módi vezetőülés alatti akku figyel).

Adok hozzá kézikönyvet a szervízkönyv és marék gyári kulcs mellé sőt tele tankkal adom át ...

:))

2011. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!