Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tobbet fogyaszt az auto, es...

Tobbet fogyaszt az auto, es art neki, ha legtobbszor motorfekezunk?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi,hogy nem csak telen,hanem nyaron is inkabb motorfekezek,art e az autonak es tobbet fogyaszt e?mert a fek nem a legjobb,mar meg volt javittatva,de ettol jobb nem lesz,igy kenytelen vagyok nyaron is motorfekezessel lassulni,hogy rasegitsek a fekezesre,persze nem minden helyzetben lehet,de amikor lehet.Es ha tobb a fogyasztas igy,mennyivel tobb?Irjatok.
2011. dec. 4. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Többet nem fogyaszt mivel a modern autók ilyenkor elzárják az üzemanyag befecskendezést! Arra viszont h árt-e nem tudok választ adni és én is várom arra a válaszokat, mivel imádok motorfékezni!
2011. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A fogyasztás kevesebb is mint a sima fékezésnél, mert nem kap üzemanyagot a motor. Tehát használd a motorféket nyugodtan... egyébként ez is már kis milliószor ki lett tárgyalva:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=motorf%E9k

2011. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
első: Mit ártana a motornak? Maximum a kuplung az, ami kicsit többet lesz használva, mint sima fékezésnél, és kicsit surlódik, mikor fékezel...
2011. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem árt. És RENGETEG üzemanyagot lehet megspórolni motorfékezéssel, pl ha lassan 'guritod' az autót sok helyzetben, ahelyett hogy megállnál. Állóhelyzetből elindulásnál hatszor annyi üzemanyagot fogyaszt az autó, mintha guruló helyzetből mennél tovább. Motorfékezésnél nulla az autó fogyasztása.
2011. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
egy igazi szakertol lehetsz kedves kerdezo.........istenem....miert ekkora az allatkerted?
2011. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat igen,...Istenem mekkora az allatkerted,hogy barmok is hasznaljak ezt az oldalt,ahol barmit lehet kerdezni,...es a barmok csak azt elvezik hogy belekothessenek a kerdesbe....Istenem.....Tudtommal itt kerdezni szokas,barmit,..miert kell barmiert is leblamalni a masikat??????nem lehet mindenki olyan szakerto mint te hogy egy ilyen hozzaszolast ide tudjon irni,...ehhez is tehetseg kell meg szakertelem vegulis...
2011. dec. 4. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező jól értem te sz_r fékkel közlekedsz nap mint nap?Mond hogy csak viccelsz.
2011. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Konkretan nem sz_r a fek,mert fog,meg is volt mar csinaltatva,csak a szerelo javasolta hogy mikor a helyzet nem ugy koveteli akkor ne fekezzek hanem inkabb hasznaljam ki a motorfekezes lehetoseget a lassulasra...
2011. dec. 4. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
na megint en vagyok az....a szakerto.......had gratulaljak a szinten szakerto es felelossegteljes szerelodnek aki "megcsinalta" a feket....de azert ha nem muszaj ne hasznald mar........ilyen emberbol kene vagy ketto ebbe a orszagba........csak az a baj hogy tobb millioan vannak........
2011. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem minél előbb cseréltess másik szerelővel fékbetéteket meg pofákat ha kell akkor tárcsát meg dobot is a fékkel nem lehet játszani bármikor adódhat olyan helyzet hogy meg kéne tudnod állni csak nem fogsz tudni.
2011. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!